Niedziela, 2019-12-15, 5:05 AM                    
Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"Witaj Gość | RS
Smak chwil
Główna » Pliki » Cytaty wiersze z zdjęciem » Dobranoc

Przytulam do serca wspomnienia
2014-05-30, 2:39 AM
 
 

Przytulam do serca wspomnienia, bez żalu, emocji i łez. Tamtego życia już nie ma i ja byłam inna też. Bywały chwile radosne uśmiech rozświetlał mi twarz bywały też chwile smutne gdzie serce przygniatał głaz. Lecz życie mija powoli czas zatarł wszystkie zmartwienia. Trzeba żyć dniem dzisiejszym chwilą obecną i teraz.

 

Uśmiechaj się tak jak potrafisz, do tego o czym marzysz i chwile te na zawsze zapisz .. w sercu .. w duszy .. na twarzy..

 


Ciesz się każdą chwilą dnia. co nam życie podaruje. Niech ich jeszcze wiele ma a Twe serce ciepło czuje. Ciesz się świtem gdy się budzisz i otwierasz oczy swoje. Kiedy wieczór już zapada i sny się rozpoczną Twoje. Ciesz się wtedy gdy przyjaciel, słowa miłe śle od siebie. Gdy nie może być tak blisko, by swą dłonią objąć Ciebie...

Lubię wiedzieć..... że się KTOŚ do mnie uśmiecha... że moja PRZYJAŹŃ... nie zginie bez echa... że KOMUŚ moja osoba.... jest miła.... może to niewiele, ale PRZYJAŹŃ to SIŁA.....

 


Śnij pięknie aż do rana gdy Cię obudzi słońca mina roześmiana

D★O★B★R★A★N★O★C

 


Nie sztuką jest odejść z miejsca, w którym się stoi.... Sztuką jest dojść do takiego, z którego odejść się już nie chce.... Pięknego wieczoru ciszy,która pozwoli marzeniom sięgnąć nieba , która uszczęśliwi nas samych i oraz Serca, które wskaże drogę...( do łózia )

 

:♥♥Schowam... Twoją gorącą miłość, Zamknę w swojej małej dłoni, By przed wichrem i burzą, Ją schować i ochronić. Kolor twoich pięknych oczu, Do niezapominajek schowam, A w srebrzystą ranną rosę, Włożę twoje ciepłe słowa. Twe gorące pocałunki, Zamknę w tej pąsowej róży, Jak najdroższe podarunki, Jak tęczę po letniej burzy. A Twój delikatny dotyk, Co przyprawia wciąż o dreszcze, Ulotny jak barwny motyl, W mgle porannej dziś umieszczę. Twój uśmiech, co wciąż zniewala, Gdy przychodzi do mnie nocą, Schowam w małe, srebrne gwiazdki, Co z nieba do mnie migocą. A wszystkie upojne noce, W swym maleńkim sercu schowam, Twoje mocne, ciepłe dłonie, Jak najdroższy skarb zachowam. Już nikomu Cię nie oddam,Nikt mi Ciebie nie zabierze, Nasza wielka, piękna miłość, Nie skończy się, bo w nią wierzę.

 


Szczęście trwa tylko co słów parę, Mówionych szeptem w wielkim tłumie, Ono jest proste jak cierpienie, Kiedy na schodach mieszka cisza, i gdy telefon milczy długo, Jakby zaklęty, obojętny, I gdy listonosz niesie co dzień, Torbę opuchłą od czekania, Szczęście jest proste jak codzienność, Pełna po brzegi miłowania.**

ks.Wacław Buryła

 

„Dla kogoś jesteś światłem w oknie, które dostrzegł wśród zamieci – zwiastunem ratunku – lub rozczarowaniem”. (Ks.A.Henel) ♥☼♥☼ ♥☼ Bądź zawsze dla innych - światłem, promykiem słońca niosącym radość, uśmiech, życzliwość i miłość.

 

♥•Melodia duszy to symbol piękna i dobra ,to wartość nieprzemijająca,która jest w nas.To naszego prawdziwego wnętrza obraz ,którego nigdy nie zatrze nawet czas... Słowa pochodzące z serca są jak najszlachetniejsze diamenty... ♥•♥•♥. Cudownego wieczoru i dobrej nocy ♥ Pozdrawiam serdecznie .

 


Byli piękni, byli podniebni. Bardzo sobie nawzajem potrzebni. Ona „bujała” gdzieś w obłokach. On czujnie patrzył z bardzo wysoka, czy coś nie czyha na jej marzenia. Nie pozwalał, żeby świat ją zmieniał. Czuwał, by była wiecznie jak dziecko, by nikt jej naiwności nie zniszczył zdradziecko. A ona, z miłości patrzyła do góry, czy jemu w locie – nie przeszkodzą chmury, czy słońce nie pali, czy deszcz – zbyt nie moczy. Naiwnie się kochali, patrząc sobie w oczy. Co o nich myślał świat? „Ot, głupich para.” A ja właśnie tak kochać się staram, bo...Najpiękniejsze są miłości, których nie ma Które jutro może przyjdą albo nie Najpiękniejsze są miłości, których nie ma. Najpiękniejsze są miłości niewiadome Nie wiadomo kiedy, gdzie, dlaczego, jak wszystko jedno co się stanie, najpiękniejsze jest czekanie...

 


Dziwna jakaś pustka ogarnęła mnie.Wiem że jestem,a jakby nie było mnie.Chcę coś napisać ,a słowa rozsypują się.Nic sensownego z nich nie chce ułożyć się......A gwiazdki na niebie zaczęły już świecić.Więc moje pozdrowienia muszą do Ciebie polecieć.Niech ta nocka która niebawem nastanie.Przyniesie Ci najsłodsze sny.Aby rankiem było miłe wstawanie.

✰✰ Milutkiego Wieczorku ✰✰

✰ Uroczych Senków ✰

 

❀ Dobry Wieczór ❀ ڿڰۣ

Najpiękniejsze jest to, czego nie ma, na co czekasz i tęsknisz od lat. Bo najpiękniejsze są w życiu marzenia, ich bajkowy i barwny świat. Gdy doczekasz się marzeń spełnienia, to nie będą takie jak we śnie. Bo najpiękniejsze są w nas te pragnienia, które gdzieś kiedyś mają spełnić się. Życzę Tobie miłego wieczorku, spokojnej nocki i bajecznych snów.

 


Nie chcę zapamiętywać Twojego uśmiechu, chcę go oglądać każdego dnia. Uśmiecham się na dobranoc...

Bądź zawsze sobą, śmiej się i raduj. Każdego dnia znajdź czas tylko dla siebie. Obojętne, czy to będzie 10 min. w ciszy, czy długa relaksująca kąpiel, czy może spacer. Naucz się przebywać z sobą.

Stalowe chmury toną już w powoli. Wilgotne twarze, parasole w górze. Czy może przejdzie, czy się rozpogodzi, Zanim pomyślisz, skaczesz przez kałuże. Buty diabli wzięli, wody ponad stan, W niebie zapomnieli gdzieś zakręcić kran…

Miłego wieczoru, pozdrawiam cieplutko

"Prawdziwe szczęście polega na czynieniu dobra wokół siebie"

Pięknie Pozdrawiam

Lekarstwo znaleźć na swoje życie, żyć pełną piersią ciągle w rozkwicie, smutki odsuwać na dalszy plan, oczekiwać tylko dobrych zmian.

>*<


Zjadam cię życie powoli, tak różnie czasem smakujesz, raz pieprzu, raz trochę soli, ty też mnie czasem próbujesz. Zachęcasz słodką poziomką, zniewalasz zapachem mięty, częstujesz goryczy kromką, tak bardzo, że idzie w pięty. Galeria smaków już pełna, wszystkie są w pełnym rozkwicie, jednego wszak jestem pewna, zwyczajnie - kocham cię życie!..


■٭■٭■٭■٭■٭■٭■٭■٭■٭■٭■

Choć na dworze jest pochmurno, słonce skryte za chmurami, dnia miłego ja Ci życzę wraz z pozdrowieniami!

 

 

 
 
Kategoria: Dobranoc | Dodał: fiolka
Wyświetleń: 694 | Pobrań: 0 | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Imię *:
Email *:
Kod *:
| Główna |
| Rejestracja |
| Wejdź |
Menu witryny
Formularz logowania
Kategorie sekcji
Życie [174]
Miłość [129]
Tęsknota [32]
Wiersze [43]
Anioły [14]
Wiosna [9]
Przyjaźń [46]
Kwiaty [9]
Dzień dobry [18]
Dobranoc [67]
Erotyk [10]
Las [1]
Lato [2]
Wyszukiwanie
Mini-czat
Przyjaciele witryny
 • Załóż darmową stronę
 • Internetowy pulpit
 • Darmowe gry online
 • Szkolenia wideo
 • Wszystkie znaczniki HTML
 • Zestawy przeglądarek
 • Statystyki

  Ogółem online: 1
  Gości: 1
  Użytkowników: 0
  Copyright MyCorp
  © 2019