Piątek, 2021-03-05, 10:37 AM                    
Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"Witaj Gość | RS
Smak chwil
3FUNKCJA POBRZĘKIWANIA DROBNYMI

Funkcja o dużych walorach rozrywkowych, występująca od czasu do czasu w pracy niemal każdego modelu; w niektórych modelach funkcja pierwszoplanowa.

Funkcja ta może się włączać w różnych nietypowych sytuacjach, gdy model męski nie ma nic szczególnego do roboty (np stoi w barze, na przystanku autobusowym, w kolejce, niecierpliwie kręci się w pobliżu sklepu w którym, właścicielka /użytkowniczka kupuje odzież/buty, ucina sobie pogawędkę z przyjacielem na ulicy)

FUNKCJA MIESZANIA KULAMI/BILARD KIESZONKOWY

Jest ona w znacznej mierze zbliżona do Funkcji Pobrzękiwania Drobnymi, tyle, że znacznie bardziej kłopotliwa, szczególnie gdy jej wykonanie powtarza się w miejscach publicznych

PODŁĄCZANIE DO SPRZĘTU AGD

Niezły pomysł. Ze wstydem musimy stwierdzić, że to się jednak nie uda. Nasi inżynierowie sami nie są pewni, dlaczego tak się dzieje: wygląda na to, że przeciętny model męski zupełnie nie sprawdza się przy podłączaniu do większości domowych urządzeń czyszczących, sprzątających, w szczególności zaś do sprzętu znajdującego się w kuchni i/lub łazience.Tak więc, chociaż sam pomysł, aby posiadany model męski pracował podłączony do artykułów gospodarstwa domowego, Jest z wiadomych względów niezwykle kuszący, to w praktyce na pewno przekonamy się, że w żaden sposób nie poradzi on sobie z obsługiwaniem skomplikowanego sprzętu piorąco-czyszcząco-sprzątającego, jak np.: pralki, suszarki bębnowe, odkurzacze, kurki przy zlewie w kuchni oraz szczotki w łazience.

PROBLEMY FUNKCJONOWANIA ORAZ KONSERWACJA I NAPRAWY

Niestety, przeciętny model męski ma tak wiele elementarnych błędów konstrukcyjnych i w oprogramowaniu, że szczerze mówiąc, będą z nim tylko same kłopoty.

Za co z góry przepraszamy.

PROBLEM ZBYT GŁOŚNEGO WYDALANIA SMRODLIWYCH GAZÓW

Na to najczęściej skarżą się właścicielki/użytkowniczki w związku z codzienną eksploatacją urządzenia.

Próbowano na różne sposoby radzić sobie z tym problemem. Jedyne, co się sprawdziło na dłuższą metę o przestawienie posiadanego modelu męskiego na bardziej ekologiczne paliwo

SPOŻYWANIE PALIW CIĘŻKICH

Nadmierne spożywanie paliw w ogóle i/lub stały pobór paliw wyjątkowo wysokooktanowych może doprowadzić do niedopuszczalnego poziomu przyrostu wagi modelu męskiego, stwarzając poważne ryzyko utraty zdrowia i niebezpieczeństwo dla dalszego funkcjonowania urządzenia.

Natomiast z bardziej technicznego punktu widzenia: te wszystkie obwisłe, przelewające się galaretowate zwały... to przecież upośledza pracę w Trybie Seksualnym!!!

Istnieją dwa sposoby, aby rozwiązać ten problem. Powodzenia!

A) ZAINICJOWAĆ PRACĘ w Trybie Gimnastyka:

Uprzedzamy, to wcale nie jest łatwe. Niejednokrotnie, w przypadku starych modeli męskich, wręcz niemożliwe. Pomimo tego, trzeba spróbować.

W celu zainicjowania pracy urządzenia w Trybie Gimnastyka, należy całkowicie pozbawić model męski ubrania, ustawić przed lustrem obejmującym całą postać, wskazać palcem na jego odbicie, zanosić się histerycznym śmiechem i Jednocześnie machać mu przed oczami zdjęciem Tom Cruise'a w negliżu.

Niezbędny sprzęt to: buty do biegania, koszulka trykotowa, wykwalifikowany zespól reanimacyjny.

B) PRZESTAWIĆ POSIADANY MODEL MĘSKI NA PALIWA

NISKOOKTANOWE: A wydawało się wam, że rozwiązanie (A) jest trudne!!!

NIEWPRAWIDŁOWO – PALIWA WYSOKOOKTANOWE
PRAWIDŁOWO – PALIWA NISKOOKTANOWE

UWAGA: Przypuszczalnie znacznie łatwiej przestawić posiadany model męski na zdrowsze, niskooktanowe paliwo, jeśli będzie się to odbywało stopniowo.

Na początek niech będą frytki z kiełkami zbóż, zanim przejdzie się na same sałatki.

PROBLEMY Z DYMEM

Wiele właścicielek/użytkowniczek modeli męskich martwi się tym, że ich urządzenie ciągle pali w czasie pracy. l mają rację.

Jeśli pozwoli się na to, aby posiadany model męski palił przez długi czas, zaś w szczególności jeśli pali dużo i bez przerwy, to może mieć to niekorzystny wpływ na ogólną sprawność urządzenia i długość okresu eksploatacji. Poza tym, jeszcze jedna ważna i związana z tym sprawa: kto miałby ochotę na całowanie popielniczki? Traci się całą przyjemność.

ZALECANE POSTĘPOWANIE: narzekaj, nie dawaj mu spokoju, perswaduj, błagaj, następnie usuń wszelkie wyroby tytoniowe znajdujące się w pobliżu modelu męskiego i zastosuj plastry pomagające rzucić palenie i/lub gumy do żucia dla palaczy o podobnym działaniu. Stosuj te środki na co dzień, dopóki model męski nie wyjdzie z nałogu lub nie zostanie z niego kłębek nerwów, który coś tam mamrocze (lecz przynajmniej będzie to żywy kłębek nerwów, który coś tam mamrocze).

URUCHAMIANIE

Może się zdarzyć, że znajdziesz się w posiadaniu modelu męskiego, który trudno będzie uruchomić, szczególnie wcześnie rano i podczas chłodów. Oto praktyczne wskazówki, jak temu zaradzić;

ZAKŁÓCENIA W PRACY URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH

Pomimo naszych usilnych starań na etapie projektowania i produkcji, aby każdy model męski spełniał krajowe i międzynarodowe normy z zakresu elektryczności, z przykrością musimy stwierdzić, że model męski, który posiadasz, może w dużym stopniu zakłócać odbiór programów telewizyjnych i mieć wpływ na pracę magnetowidu/odtwarzacza.

Domowe urządzenie typu mężczyzna ma skłonność do ograniczania odbioru telewizji i wideo do programów sportowych, filmów akcji typu „zabili go i uciekł", soft porno, pełnych nostalgii powtórek „tego-co-się-oglądało-w-dawnych-czasach" i wszystkiego, gdzie występują Demi Moore, Arnold Schwarzeneger lub pożerający niemowlęta kosmici przypominający zombie.

ROZBUDOWYWANIE

Do wyboru są liczne akcesoria dodatkowe, które mogą być odpowiednio dobrane do danego modelu męskiego w celu podniesienia jakości urządzenia i usprawnienia jego funkcjonowania w różnych trybach pracy.


PRZEDŁUŻENIE JĘZYKA Z ZASILANIEM

| Główna |
| Rejestracja |
| Wejdź |
Menu witryny
Formularz logowania
Wyszukiwanie
Kalendarz
«  Marzec 2021  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Archiwum wpisów
Mini-czat
Przyjaciele witryny
 • Załóż darmową stronę
 • Internetowy pulpit
 • Darmowe gry online
 • Szkolenia wideo
 • Wszystkie znaczniki HTML
 • Zestawy przeglądarek
 • Statystyki

  Ogółem online: 1
  Gości: 1
  Użytkowników: 0
  Copyright MyCorp
  © 2021