Czwartek, 2021-04-15, 11:43 AM                    
Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"Witaj Gość | RS
Smak chwil
str:  1 2 3 4 5 6


Cała prawda o mężczyznach

Sterowanie mężczyzną


Tryb Już- Idę- Do-Łóżka –Jeszcze -Tylko- Chwilka

TRYBY PRACY I FUNKCJE

TRYB TYLKO-NA-JEDNĄ-NOC

Jeżeli w trakcie pierwszego spotkania ze swoim starannie wybranym i długo oczekiwanym modelem męskim zaczniesz nabierać podejrzeń, że pracuje on w Trybie Tylko- Na-Jedną -Noc, podczas gdy Ty, szanowna użytkowniczko, planowałaś znacznie dłuższy związek, to zalecamy następującą prostą procedurę:

A) Spić model jak prosię

B) Zabrać model męski do salonu tatuażu i zlecić, by na jego klatce piersiowej, plecach, ramionach, pośladkach i genitaliach wytatuowano co następuje:
twoje imię, adres i numer telefonu, numer faksu, twój E-mail oraz datę, czas i miejsce rejestru w USC, plus pewną liczbę rozmieszczonych w strategicznych miejscach rysunków Ciebie nagiej w różnych pobudzających erotycznie pozach.

C) Czekaj aż zadzwoni do Ciebie.

UWAGA! Jeśli posiadasz już model męski, to powyższa procedura jest równie przydatna do znakowania zabezpieczającego, aby skutecznie zniechęcać inne użytkowniczki do prób zagarnięcia twojego mienia (szczególnie Jeśli twój model męski ma skłonności do przełączania się na pracę w Trybie Tylko-Na-Jedną-Noc gdy nie ma cię w pobliżu).

TRYB SEKSUALNY

Jest wiele różnych podniecających i pobudzających zabaw, które można wypróbować z posiadanym modelem męskim po przełączeniu go na Tryb Seksualny.

W większości przypadków modele męskie łatwo przestawiają się na pracę w Trybie Seksualnym. Niestety często wystarczy jedno szarpnięcie joy-sticka i gasną. Tak więc zazwyczaj problem polega na tym, aby nie wypadały z pracy w tym trybie. Chyba nie ma nic bardziej frustrującego od migającego napisu GAME OVER zanim przyjdzie twoja kolej, i od ustawicznego przypominania swojemu modelowi męskiemu o fakcie, że to ma być gra dla dwóch stron.

TRYB SKOCZYĆ-NA-PIWKO

Wiele użytkowniczek urządzenia typu mężczyzna uważa ten tryb za wyjątkowo uciążliwy, gdyż często wtacza się przy najmniejszej wymówce i ustawicznie blokuje pracę w innych, bardziej przydatnych trybach jak np.: Tryb Zmywania-Naczyń, Tryb Kładzenia- Dzieci- Spać, Tryb Montowania -Półek, Tryb Koszenia-Trawnika, Tryb Malowania-Pokoju oraz Tryb Rozmowy- Ze-Swoją- Właścicielką.

SPOSÓB PRZEŁĄCZENIA: Przełączenie na Tryb Wyskoczyć- Na-Jedno- Piwko może dokonać się w wyniku któregokolwiek z poniższych zdarzeń, jednak szczególnie wtedy, kiedy zaistnieją one po sobie w krótkich odstępach czasu:

A) Jest już po kolacji
B) Nic ciekawego w telewizji
C) Drzwi wejściowe zostawiono otwarte.

JAK UNIKNĄĆ PRACY URZĄDZENIA W TYM TRYBIE:

Nie ma żadnych gwarancji, że jakikolwiek z poniższych środków zaradczych sam w sobie zablokuje pracę urządzenia lub nie dopuści do tego, by urządzenie dalej funkcjonowało w Trybie Skoczyć- Na- Piwko. Tym niemniej są duże szansę, na to, że uda się opóźnić przełączenie urządzenia na ten tryb nawet o jedną, dwie noce, jeśli zastosować poniższe wskazówki:

A) Wszystkie drzwi i okna dokładnie zamknij, zarygluj, okratuj, nie pomiń ewentualnych świetlików (i nie zapomnij o klapce dla kota)
B) Ukryj kufel
C) Spróbuj zainicjować pracę urządzenia w Trybie Seksualnym
D) Środki przymusu bezpośredniego (założyć kajdanki i przywiązać do krzesła, fotela)

TRYB WLEPIANIA-OCZU-W-CYCKI

Jest to podstawowa cecha robocza większości modeli męskich, która jednak wyjątkowo nie przypadła do gustu właścicielkom/użytkowniczkom, powodując ich niepohamowaną irytację.

Niestety dowiedziono, że niezmiernie trudno, wręcz niemożliwe Jest przeprogramować modele męskie, cechujące się stałym uaktywnieniem tego wysoce kłopotliwego trybu. Niemniej jednak zawsze warto spróbować i dlatego zalecamy zastosowanie poniższej procedury w kolejności zbliżonej lub identycznej:

A) Mocny szturchaniec łokciem w żebra
B) Uderzenie torebką w okolicę ucha
C) Wylanie kufla piwa na głowę
D) Cios kolanem w krocze
E) W najbliższym sklepie z siodłami zamówienie klapek na oczy

Jeżeli zastosowana procedura nie przyniesie spodziewanych rezultatów i urządzenie nadal będzie pracowało w Trybie Wlepiania- Oczu-W- Cycki, to w takiej sytuacji zalecamy wymianę posiadanego modelu męskiego na nowy i zrobienie tego tak szybko, jak to tylko możliwe.

TRYB PODNOSZENIA-DESKI KLOZETOWEJ

Nasi inżynierowie dołożyli wszelkich starań, aby urządzenie działało w tym trybie, poświęcili niezliczoną ilość dni i lat na ewidentnie bezskuteczne próby zaprogramowania tej funkcji w przeciętnym modelu męskim.

Zachęcamy, aby spróbować na własną rękę przeprogramować urządzenie i usunąć tę usterkę, która zaniża jego podstawowe parametry i postarać się włączyć tę funkcjonalną umiejętność do systemu pracy urządzenia. Musimy jednak nadmienić, że przypuszczalnie będzie to strata czasu. Ich zdolności pojmowania dotyczące powyższego aspektu są ograniczone, podobnie jak poczucie wyraźnego celu gdy znajdują się w Trybie Pracy Stać- Prosto-i- Zalatwiać- Się.

Jedyną rzeczą, którą możemy zaproponować, jest:
zamontowanie mocnej sprężyny przy desce i zyskanie dzięki temu pewności, że sama się podniesie gdy sprężyna zostanie zwolniona, zanim model męski zacznie się załatwiać.

TRYBY EDUKACYJNE

Posiadany przez ciebie model męski posiada różne funkcje i tryby o charakterze edukacyjnym, które przyniosą wiele korzyści dla całej rodziny - bez wątpienia poszerzając jej horyzonty i podnosząc poziom wiedzy ogólnej.

A) Pomogą poszerzyć zakres słownictwa twoich dzieci

 


B) Pomogą Ci nabrać większej wprawy w prowadzeniu samochodu
 


C) Dzięki nim poznasz, jak sakramencko nieznośny może być tak naprawdę przeciętny model męski.PRZYDATNA FUNKCJA BUDZEN1A-WCZEŚNIE-RANO

Jest kwestią sporną, czy faktycznie jest to zaleta wtedy, gdy mamy np. zepsuty budzik; najczęściej, wczesne budzenie nie jest zbyt pożądaną funkcją modelu męskiego.
 


NIEZBYT PRZYDATNA FUNKCJA BUDZENIA W ŚRODKU NOCY

Funkcja ta obejmuje szeroki zakres działań, co widać na rysunku poniżej:
 


str:  1 2 3 4 5 6


^ do góry ^
| Główna |
| Rejestracja |
| Wejdź |
Menu witryny
Formularz logowania
Wyszukiwanie
Kalendarz
«  Kwiecień 2021  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Archiwum wpisów
Mini-czat
Przyjaciele witryny
 • Załóż darmową stronę
 • Internetowy pulpit
 • Darmowe gry online
 • Szkolenia wideo
 • Wszystkie znaczniki HTML
 • Zestawy przeglądarek
 • Statystyki

  Ogółem online: 1
  Gości: 1
  Użytkowników: 0
  Copyright MyCorp
  © 2021