Czwartek, 2021-04-15, 12:03 PM                    
Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"Witaj Gość | RS
Smak chwil
4


NA BATERIE: usprawnia pracę w Trybie Seksualnym.

WIBRUJĄCE PRZEDŁUŻENIE CZŁONKA Z ZASILANIEM NA BATERIĘ: posiada funkcję zwiększonej ruchliwości; baterie long-life wzbogacą pracę w Trybie Seksualnym.

OPROGRAMOWANIE WZBOGACAJĄCE: aby twój model męski zaczął funkcjonować w bardziej zaawansowanej wersji Trybu Seksualnego, a nie tylko w podstawowej (i to zazwyczaj w tej najbardziej podstawowej)

NAKŁADKI NA USZY - ROZMIAR (XL): aby w razie czego mógł tak naprawdę Cię niekiedy słuchać.

UWAGA! NIELEGALNE PODŁĄCZENIA DO URZĄDZENIA:

KTOŚ-NA-BOKU: Jeżeli się przekonasz, że do twojego modelu męskiego jest coś/kłoś podłączony bez upoważnienia, to należy to natychmiast usunąć. Niewykonanie tego może spowodować całkowitą utratę gwarancji na szczęśliwy, długoterminowy związek z posiadanym modelem męskim.

WYMIANA STAREGO MODELU NA NOWY

Urządzenie typu mężczyzna występuje w wielu różnych wersjach (lista dostępnych modeli - zob. str. 1). Może się więc zdarzyć, że zapragniesz wymienić swój stary model na nowy, udoskonalony, o lepszych parametrach technicznych.

Tu jednak należy być ostrożnym. Wiele modeli określa się jako najlepsze w swojej klasie, o wysokim stopniu samosterowania, szybkie i zdolne do zrobienia wszystkiego - słowem:

samo modele CHODZĄCA DOSKONAŁOŚĆ. A tymczasem tak naprawdę, pominąwszy kilka drobnych różnic jeśli chodzi o stylistykę, większość modeli męskich nie różni się zbytnio od siebie pod względem tego co mają wewnątrz.

Co więcej, ze względu na liczne błędy konstrukcyjne i oprogramowania, co wydaje się być cechą wspólną wszystkich modeli, przeważająca większość nie osiąga spodziewanego poziomu wydajności i nie spełnia oczekiwań. Tak wiec proszę nie dać się zwieść reklamie

Poniższe uwagi mogą okazać się szczególnie przydatne przy podejmowaniu decyzji o wymianie.

MODEL „DZIECIAK": Ten model męski jest przykładem typowej konsoli do gry, zaprojektowanej w celu dostarczenia właścicielkom/użytkowniczkom ekscytującej rozrywki pod postacie szybkich i szalenie wciągających gier. Jest to idealne rozwiązanie dla tych właścicielek/użytkowniczek, które już opanowały i zdążyły się znudzić bardziej uproszczona wersją modelu męskiego pod postacią konsoli do codziennej pracy.

Z modelem „Dzieciak" można zagrać w następujące, niezwykle pasjonujące gry:

* PĘCZNIEJĄCE BOKSERKI

* ZWOLNIJ TROCHĘ, MAMY PRZECIEŻ CAŁĄ NOC PRZED SOBĄ

* CO? ZNOWU? TAK SZYBKO?!!!

MODEL „MĘŻCZYZNA NOWOCZESNY": Pomaga w domu, opiekuje się dziećmi, rozmawia z tobą, słucha cię, przytula cię i pieści, itp., itd.

Pomimo szeroko zakrojonej reklamy i rozgłosu, model ten nie jest jeszcze wszędzie dostępny.

Przez jakiś czas panowało przekonanie, że model „Mężczyzna Nowoczesny" udało się doprowadzić do granic doskonałości i że zalał rynek modeli męskich ciesząc się większym uznaniem nabywczyń niż pozostałe modele. Jednak okazało się, że udany jest tylko prototyp w wersji eksperymentalnej.

W codziennej eksploatacji nie spełnił pokładanych w nim nadziei, wyszczególnionych w ambitnej specyfikacji i z lego powodu został czasowo wycofany ze sprzedaży. Proszę wystrzegać się tanich podróbek.

PRZEDŁUŻENIE OKRESU GWARANCJI

Przy odpowiedniej eksploatacji sprzętu i zachowaniu należytej ostrożności, może on Ci służyć, szanowna właścicielko/użytkowniczko, przez całe życie.

Uiszczenie jednorazowej opłaty opiewającej na Jedyne 250 zł (dwieście pięćdziesiąt złotych) umożliwi szczególne wydłużenie okresu gwarancji przez producenta, tak abyś mogła być szczęśliwie połączona ze swoim ukochanym modelem męskim na wieki po zakończeniu żywota, w tym przypadku liczonym od daty upływu ważności podstawowej formy gwarancji; znowu razem, na zawsze, na całą wieczność, na wieki wieków...

Istnieje też możliwość uniknięcia, zgodnie z życzeniem, powyższej sytuacji. Za jodynę 500 zł (pięćset złotych) producent może zagwarantować, że uwolnisz się od modelu na zawsze.| Główna |
| Rejestracja |
| Wejdź |
Menu witryny
Formularz logowania
Wyszukiwanie
Kalendarz
«  Kwiecień 2021  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Archiwum wpisów
Mini-czat
Przyjaciele witryny
 • Załóż darmową stronę
 • Internetowy pulpit
 • Darmowe gry online
 • Szkolenia wideo
 • Wszystkie znaczniki HTML
 • Zestawy przeglądarek
 • Statystyki

  Ogółem online: 1
  Gości: 1
  Użytkowników: 0
  Copyright MyCorp
  © 2021