Wtorek, 2021-04-20, 6:52 PM                    
Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"Witaj Gość | RS
Smak chwil

- wszystkie informacje

Charakterystyka ogólna:

Ósmy z kolei znak zodiaku patronuje osobom obdarzonym największą inteligencja i odczuwającym największy popęd seksualny z całego niebieskiego zwierzyńca. Skorpion należy do trygonu wodnego. Ze względu na pozycję Słońca w cyklu rocznym, Skorpion należy do tzw. Krzyża stałego. Przynosi on tym znakom stałość, wytrwałość oraz przywiązanie do osób i rzeczy. Wzmacnia również wytrzymałość i kontynuację wszelkich przedsięwzięć. Skorpion znajduje się pod wpływem aż dwóch planet: Marsa i Plutona. Początkowo znano tylko Marsa, ale z chwilą odkrycia w 1930r. Plutona stwierdzono jego wpływ astrologiczny na osoby urodzone pod znakiem Skorpiona. Wpływ Marsa jest bardzo silny. Potęguje on u swoich podopiecznych dynamizm, odwagę, bojowość, rycerskość i pracowitość, a także gwałtowność, popędliwość i skłonność do waśni. Wpływ Marsa jest najsilniejszy między czterdziestym drugim a pięćdziesiątym szóstym rokiem życia. Urodzeni w znaku Skorpiona życie traktują jako wieczną walkę. Charakteryzują się silną wolą i dużą pobudliwością emocjonalną. Skorpiony posiadają świetną pamięć i wybitny dar obserwacyjny. Są bardzo aktywne inteligentne, ambitne, oryginalne. Dysponują dużą wiedzą i są na ogół dobrymi mówcami. Bywają doskonałymi strategami, a w swoim działaniu przejawiają duże zaangażowanie. Każdą sprawę której się podejmą doprowadzają do końca. Są uosobieniem zdobywcy. Skorpion to najsilniejszy ze wszystkich znaków zodiaku posiadający jednocześnie najtrudniejszy charakter. Skorpion cierpi na nadmiar energii życiowej. Uzewnętrznia się to w jego wielkim dynamizmie, aktywności, sile ducha i charakteru. Działa z pasją i odwagą, ma nieustanną chęć działania. Zmaga się z życiem i uwielbia to. Jego żywioł to pokonywanie trudności. Cokolwiek robi, robi z namiętnością. Praca pochłania go całkowicie, wykonuje ją z pasją i wytrwale zmierza do celu - nie dla sławy ani kariery, lecz z autentycznego pragnienia działania. Bywa dobrym lekarzem, żołnierzem, naukowcem. Miewa zdolności artystyczne i literackie. Wierzą zawsze, że ich zamiary są słuszne. W życiu pomaga im również wrodzona bystrość, dociekliwość, intuicja i przebiegłość. Jest wspaniałym psychologiem. Potrafią bezbłędnie rozszyfrować charakter człowieka. Mimo swego egocentryzmu i dumy, Skorpion jest bardzo przywiązany do przyjaciół i potrafi im pomagać w potrzebie. W towarzystwie słynie z ciętego języka i autorytatywności. Skorpiona trudno oszukać i omamić. Jest podejrzliwy i nieufny, jednak nigdy nie zaatakuje pierwszy. Znajdzie odpowiedni moment i wtedy policzy się ze swoimi przeciwnikami. Ma skomplikowany charakter. Dumny, uparty, ironiczny, zazdrosny, jest bezwzględny w działaniu. Nigdy nie przeprasza, a swoim sposobem bycia często zraża do siebie wszystkich.
Koniunkcje Marsa z innymi planetami mogą wzmagać u Skorpiona prowokowanie do kłótni i niesnasek w rodzinie oraz w swoim otoczeniu. Pluton także należy do planet niekorzystnie oddziałujących na ludzi urodzonych pod znakiem Skorpiona, ale wpływ jego nie jest jeszcze do końca zbadany.

Cechy pozytywne:

Oprócz trudnych cech charakteru, Skorpion ma również wiele zalet. Swoimi możliwościami umysłowymi służy otoczeniu, potrafi pomóc przyjaciołom jak nikt inny, a jego zaangażowanie może wszystkich wprawić w zdumienie. Ponadto Skorpiony mają szczególny powab dla płci przeciwnej, który przynosi im zadziwiające efekty. Niezwykle istotną sferą u Skorpiona jest erotyka i seks. Uczucie stanowi dla niego podłoże wszelkich działań, a jego temperament seksualny jest największy w całym zodiaku. Energia ta skierowana na działalność zawodową przynosi Skorpionowi znaczące efekty. W miłosnych zapasach jest on niewyczerpany. Gdy inni mają już dosyć, on dopiero rozkręca się, a po chwili odpoczynku gotów jest rozpocząć zabawę od początku. Złośliwość Skorpiona jest już klasyczna, ale na szczęście swoją energię i agresję kieruje na pracę zawodową lub na swoje zamiłowania. Potrafi osiągać niebywałe sukcesy na tym polu. Efekty interesującej go działalności znacznie łagodzą chropowatości jego charakteru. Skorpion angażuje się w pracy nie dla pieniędzy i zaszczytów, ale dla samej walki z problemami. Nie znosi zastoju, musi przez całe życie z kimś lub z czymś się zmagać i być górą. Inaczej chęć zemsty nie pozwoli mu spokojnie myśleć o przyszłości. Walka stanowi dla Skorpiona nie tyle konieczność, co namiętność. We wszystkich działaniach targają nim silne emocje, dlatego zawsze jest w nim tyle siły i zdecydowania.

Cechy negatywne:

Jednoznaczna ocena osób urodzonych pod znakiem Skorpiona jest niezwykle trudna. Wynika to ze skumulowania w nich ogromnego potencjału inteligencji, przebiegłości, pracowitości, złośliwości i seksu. Zdarza się typ negatywny o tak brzydkich cechach jak złośliwość, chytrość, despotyzm oraz skłonności do tyraństwa i okrucieństwa. Nie rezygnuje z żadnej okazji do walki, wystarczą mu nawet błahe powody. Jeżeli zdarzy się, że odda pole bez walki, to tylko dlatego, że w danej chwili nie widział szans na zwycięstwo. Na pewno jednak zaatakuje w dogodniejszej sytuacji. Skorpion może przegrywać bitwy, ale nie całe wojny. Oprócz ogromnej wojowniczości, jest przebiegły, ma zdolności strategiczne, zimną krew, życiową chytrość i nieustępliwość. W swoim odwecie nie zna pobłażliwości, tak jak nie ma litości dla nieudaczników i słabszych od niego. Skorpiona nie można przekupić ani ugłaskać. Nie wierzy w dobre intencje ani w szczerość komplementów. Skorpion bardzo nie lubi, jak ktoś nim komenderuje, łaje go czy stroi sobie z niego żarty. Jeżeli tylko będzie miał okazje, zawsze odda z nawiązką. Nie lubi też, jeżeli w jego obecności ktoś zbiera zaszczyty i komplementy. Nie potrafi tego obojętnie słuchać. Dowcip Skorpiona jest tak samo groźny, jak jego jad. Potrafi błyskawicznie wychwycić słabe punkty swoich rozmówców i dopiec im do żywego. Narazić się Skorpionowi jest bardzo łatwo, a zaprzyjaźnić z nim niezwykle trudno.
Skorpion powinien kształtować w sobie opanowanie i trzeźwość myśli, a także starać się wyzbyć egoizmu i chęci panowania.

kobieta - SKORPION:

Kobiety spod znaku Skorpiona są niestałe, lubią kokietować mężczyzn, zwodzić, rzucać przyrzeczenia na wiatr, dawać słowa bez pokrycia. Pani Skorpion obdarzona jest największym temperamentem seksualnym spośród całego zodiaku. Uwielbia seks i nawet chętnie przyznaje, że jest z natury nienasycona. Swoje potrzeby zaspokaja bez zahamowań, o ile nie jest skrępowana konwenansami. Seks fascynuje ją jako cel i działalność. To co czuje, jest zgodne z tym , co uzewnętrznia. Bywa na ogół atrakcyjna i to nie tylko w swoim wyglądzie, ale i w sposobie bycia. Ma ogromne, zgoła niewyczerpane pokłady energii. Jej ciało napawa ją dumą. Dba więc o nie i utrzymuje w dobrej formie. Jej temperament nie słabnie nawet do późnej starości. Pani Skorpion nigdy nie narzeka na brak partnerów. Interesują ja wszelkie publikacje mogące poszerzyć jej wiedzę na temat seksu i zwiększyć sumę doznań. Niczego nie stara się robić pod przymusem. Kocha seks i mężczyzn, jednak nie ogranicza się tylko do łóżka. Dużą przyjemność odczuwa również podczas zabawy, rozmowy czy przebywania w towarzystwie. Jeżeli mężczyzna poszukuje nieskrępowanej zabawy w łóżku, może ją właśnie znaleźć z panią spod znaku Skorpiona, gdyż potrafi być ona wirtuozem miłosnych poczynań. Kobieta spod tego znaku jest smakoszem i trudno się dziwić, że jedno, nawet najlepsze, danie nie może jej zadowolić. Pomimo to, są w małżeństwie przykładnymi żonami, umiejętnie prowadzą dom, zarządzają dobrze majątkiem, dbają o męża i dzieci. W domu przeważnie dzierży berło władzy, którego nie da sobie odebrać nawet najbardziej despotycznym i walecznym przeciwnikom. Ma ogromna intuicję i potrafi ją wykorzystywać. Jeżeli mąż jest człowiekiem, którego kocha lub darzy szacunkiem, będzie na swój sposób lojalna. Duchowo go nie zdradzi. Jej przygody seksualne służą wyłącznie przyjemnościom i nigdy nie naruszą istniejących więzi. Ona potrafi rozdzielić, jak żadna inna kobieta, seks od miłości. We współżycie wprowadza ciepło, delikatność, uczucie i radosną swobodę.

mężczyzna - SKORPION:

Pan Skorpion jest wrażliwy, refleksyjny, z którym można porozmawiać na trudne tematy. Skorpiony to na ogół ludzie bardzo wartościowi, którzy dzięki swojej ogromnej intuicji i inteligencji mają zdolność do zarabiania pieniędzy. Mężczyzna spod tego znaku jest z natury obdarzony potężną intuicją, jest niezwykle dynamicznym i pełnym inicjatywy organizatorem. Nie pobłaża własnej ani cudzej słabości. To świetny taktyk, umiejętny i bezwzględny gracz, burzący - aby odtworzyć, tworzący - aby zburzyć. Jest skrajnym indywidualistą i często samolubem. W obejściu bywa zazwyczaj szorstki i prowokacyjny. Skorpion reprezentuje siłę i wolę. Jego myśli są zaprzątnięte seksem. Każdą kobietę, z która bliżej się zetknął, będzie chciał sobie podporządkować. W związku małżeńskim są trudni, gdyż chcą być zawsze i wszędzie na najwyższym szczeblu. W uczuciach nie jest stały, gdyż za bardzo pociąga go płeć odmienna. Jego przeżycia w tym względzie są powierzchowne. Szybko przechodzi nad nimi do porządku dziennego. Przy takiej aktywności jego możliwości zaczynają wyczerpywać się już w średnim wieku. Staje się przez to znacznie spokojniejszy i kieruje swój wysiłek na inne dziedziny życia. Pan Skorpion jest bardzo zazdrosny o obiekt swoich pożądań. Od partnerki wymaga wierności, maksymalnego zaangażowania w prowadzenie domu i troskliwego wychowywania dzieci. Sam też bardzo kocha dzieci. Ma wysokie wyobrażenie o sobie i swoich manierach. Nie znosi sprzeciwu, a nawet odmiennego zdania. Skorpiony na niższym poziomie intelektualnym mogą wykorzystywać swoje opanowanie, zimną krew, przebiegłość i mściwość w niecnych zamiarach.

Miłość:

Jak rozkochać kobietę spod znaku Skorpiona?


Aby rozkochać kobietę spod znaku Skorpiona trzeba być po prostu sobą. Jeśli spodoba się jej ta męska naturalność, to zakocha się bez większych oporów. Jeśli natomiast nie spodoba, to szkoda czasu, wysiłków i pieniędzy. Nie zakocha się nawet wtedy, gdy mężczyzna wszedłby na szklaną górę i obdarowywał ją brylantami. Jest oczywiście możliwe, aby chwilowo ją zauroczyć udając kogoś innego niż jest się naprawdę. Problem jednak w tym, że prędzej niż później Skorpionica zorientuje się, że jest oszukiwana, a wtedy biada mężczyźnie, który dopuścił się takiego postępku. Zemści się na nim, bo panie Skorpiony nie darują tym panom, którzy je oszukiwali.

Małżeństwo z mężczyzną spod tego znaku może być dla partnerki rajem lub katorgą. Na co dzień jest serdeczny i życzliwy. Potrafi być też bardzo pracowity, logiczny i odznaczać się dużym intelektem. Skory jest do bezinteresownej pomocy i przyjaźni. Ciemną stroną jego charakteru jest nieufność, pamiętliwość, zawiść i gwałtowność. Jego niezwykle skomplikowany charaktery jest trudny do rozszyfrowania. Podobnie jak kobieta spod tego znaku, jest zdominowany przez seks. Niemal przez całe dorosłe życie interesuje się tą sferą. Seks utrwala w nim poczucie własnej wartości. W ciągu całego życia studiuje erotyzm, stara się poznać jak najdokładniej kobiety, ich psychikę, słabe punkty i mentalność. Jego sukcesy są dla niego aktami triumfu. Potrafi być wyrafinowanym graczem, świetnym taktykiem i znakomitym aktorem. Umie stworzyć pozory złości, zachwytu, zazdrości i pychy. Łatwo mu to przychodzi, między innymi dzięki wrodzonej inteligencji. Potrafi być bardzo delikatny, jak i zimny. W łóżku nie bawi się w konwenanse, lecz stawia na intensywność współżycia i jego skalę. Brakuje mu co prawda spontaniczności, jednak rekompensuje to nieograniczonymi możliwościami fizycznymi i bogatym repertuarem, będącym sumą dotychczasowych studiów i doświadczeń. W domu on sprawuje władzę, a każdą walkę wygra dzięki wrodzonej bojowości i przebiegłości. Do prac domowych się nie garnie. Jeśli żona zwolni go z obowiązków kuchennych, porządkowych i wychowawczych, wtedy jest szansa na względnie spokojne pożycie. Dużo czasu będzie poświęcał kontaktom towarzyskim z osobami obojga płci, natomiast o dom będzie dbał głównie pod kątem finansowym. Żona kojarzy mu się głównie z seksem i pieniędzmi, które powinien jej dać. Z wiekiem siły witalne opuszczają go i na polu seksu pozostają mu tylko wspomnienia. Staje się wtedy znacznie spokojniejszy, częściej przebywa w domu, ale może być zgryźliwy.
Partnerka spod znaku Skorpiona to zbiorowisko namiętności. Wszystko, co robi, ma silne podłoże emocjonalne, często seksualne. Uwielbia seks i nawet chętnie przyznaje, że jest z natury nienasycona. Swoje potrzeby zaspokaja bez zahamowań, o ile nie jest skrępowana konwenansami. Seks fascynuje ją jako cel i działalność. To co czuje, jest zgodne z tym , co uzewnętrznia. Bywa na ogół atrakcyjna i to nie tylko w swoim wyglądzie, ale i w sposobie bycia. Ma ogromne, zgoła niewyczerpane pokłady energii. Jej ciało napawa ją dumą. Jej temperament nie słabnie nawet do późnej starości. Pani Skorpion nigdy nie narzeka na brak partnerów. Kocha seks i mężczyzn, jednak nie ogranicza się tylko do łóżka. Jest zjawiskiem samym w sobie. Jej mąż może mieć pod jednym dachem raj i piekło. Oprócz błyskotliwości i ogromnej namiętności ujawnia się u niej zazdrość, mściwość, gniew i złośliwość. Partner, płynąc po morzu szczęśliwości, musi umiejętnie lawirować między rafami, aby nie rozbić małżeńskiego statku. W dobranym małżeństwie mąż, dom i rodzina są dla niej święte, ale wcale jej to nie przeszkadza mieć randek z innymi mężczyznami. Wynika to albo z jej nienasyconych potrzeb, albo z pragnienia przeżycia nowych wrażeń. Z kolei o swego partnera jest zazdrosna i gwałtowna w reakcjach. Jeżeli mąż jest człowiekiem, którego kocha lub darzy szacunkiem, będzie na swój sposób lojalna. Duchowo go nie zdradzi. Jej przygody seksualne służą wyłącznie przyjemnościom i nigdy nie naruszą istniejących więzi.

Kobieta spod znaku Skorpiona kocha tylko uczciwych mężczyzn. Każde uczuciowe kłamstwo natychmiast zostanie przez nią odszyfrowane. Sama też niczego nie udaje. Miłość jest dla niej czymś jednoznacznym oznaczającym całkowite i bezwarunkowe oddanie. Oczekuje tego do mężczyzny, a i sama nie odstępuje od tej zasady. Ma jednak jedna przypadłość, która wielu mężczyzn może odstraszać. Jest zazdrosna. Nie jest to zazdrość tłumiona w sobie lecz okazywana nie tylko ukochanemu. Kochająca Skorpionica potrafi przyjść w miejsce przebywania jej ukochanego w chwili, gdy on się tego wcale nie spodziewa. Przetrząśnie mu też kieszenie, sprawdzi smsy i ogólnie rzecz biorąc będzie kontrolowała mężczyznę swojego życia. Wszystko to z powodu jej ułomności, jaką jest niezbyt zdrowa zazdrość.


Jeśli kiedykolwiek spotkałeś osobę, którą zainteresowałaś się od pierwszego momentu to pewnie była to osoba spod znaku Skorpiona. Skorpiony są fascynujące i towarzyszy im aura tajemniczości. Ale to co widać to jest to co chcą, żeby było widać. Na zewnątrz Skorpion może się wydawać bezpośredni i silny, ale w głębi duszy jest wrażliwy, bezbronny i wrażliwy. Skorpiony traktują miłość bardzo poważnie i szukają partnera, który okaże im zachwyt i podziw.

Wyjście na randkę jest dużo łatwiejsze niż utworzenie trwałego związku ze Skorpionem. Bez większych problemów Skorpiony dają się uwodzić, ale głębsze zaangażowanie w związek to może to być już problem. Skorpion może się wydawać jako samotnik, jednak tak na prawdę jest to tylko obrona przed zranieniem. Jak tylko Skorpion zaangażuje się w związek to jest wtedy wierny, zapewniający bezpieczeństwo i gwarancję, że zawsze można na niego liczyć.

Skorpiony bardzo lubią spotykać się z ludźmi i dlatego chętnie chodzą np. na imprezę czy też boisko. Skorpion uwielbiają być słuchane i ważne dla niego jest, żeby słuchacze z uwagą słuchali to co mają do powiedzenia. Niechętnie też słuchają argumentów innych osób. Skorpiony nie lubią też być zdominowane.

 Skorpiony szukają partnera hojnego, kochającego, czułego, który pozwoli im czuć się bezpiecznie. W zamian oferują swoje zaangażowanie, uczucie i całkowite zaangażowanie w związek.


Horoskopy miłosny - Skorpion - kobieta

Powiedzieli

Jeżeli cię do rozkoszy ciągnie, to dziewczęta, które tu mają pierwsze słowo, całym sercem lgną do głupców, a przed mądrym nie inaczej się wzdrygają i nie inaczej go unikają jak skorpiona. Erzam z Roterdamu

Rudolf, jaki ty masz znak Zodiaku? Sądząc po charakterze, to chyba Skorpion, tak? No tak, bo przecież nie ma takiego znaku «drań»! Siostra Basia do doktora Wstrząsa.

Nastolatka Skorpion jest jak uśmiechający się kat. Grzecznie i z humorem potrafi ukąsić tak, że bardzo zaboli. Dejzy.

Dla Skorpiona nie ma różnicy czy wróżka mówi prawdę czy kłamie. I tak nie uwierzy w żadne wróżby. Dejzy

Horoskop miłosny dla Pani Skorpion

Różne znaczenia dla Skorpiona

GWIAZDOZBIÓR

Skorpion jest zodiakalną konstelacją. Znajduje się na południowej półkuli nieba. Najjaśniejszą gwiazdą tej konstelacji jest Antares.

ZNAK ZODIAKU

Skorpion jest ósmym znakiem astrologicznym. Znak ten jest przypisany urodzonym między 21 października i 23 listopada. Atrybutami Skorpiona są: woda, agat i ametyst, Mars i Pluton.

ZWIERZĘ

Skorpiony to rząd pajęczaków. Mają wielkość od 13 do około 180 mm. Występują na obszarach tropikalnych i wysokogórskich okresowo pokrytych śniegiem. Charakterystyczny dla Skorpiona jest kolec jadowy znajdujący się na ostatnim segmencie odwłoku. Istnieją dowody potwierdzające fakt, że skorpiony istniały już 400 mln lat temu i razem z pajęczakami były pionierami życia na lądzie.

Powiedzenie: „Dokładność czasem może zastąpić popularność, ale nigdy nie można od niej zaczynać”- Immanuel Kant

Sławne Skorpiony:
Pablo Picasso- malarz, rzeźbiarz
Maria Skłodowska Curie- chemik
Francois Voltaire- pisarz
Kayah- piosenkarka
| Główna |
| Rejestracja |
| Wejdź |
Menu witryny
Formularz logowania
Wyszukiwanie
Kalendarz
«  Kwiecień 2021  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Archiwum wpisów
Mini-czat
Przyjaciele witryny
 • Załóż darmową stronę
 • Internetowy pulpit
 • Darmowe gry online
 • Szkolenia wideo
 • Wszystkie znaczniki HTML
 • Zestawy przeglądarek
 • Statystyki

  Ogółem online: 1
  Gości: 1
  Użytkowników: 0
  Copyright MyCorp
  © 2021