Wtorek, 2019-12-10, 12:58 PM                    
Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"Witaj Gość | RS
Smak chwil
Główna » Pliki » Wiersze przyjaciół » Nieposegregowane wiersze cytaty sentencje

Wiatr w konarach drzew cichutko zawodz
2014-05-12, 11:29 PM
 
 

 

Wiatr w konarach drzew cichutko zawodzi, w kępie traw rzewnie świerszczyk gra.To jest właśnie wieczorna muzyka w blasku zachodzącego dnia. Otuleni kołderką nocy, oprószeni srebrem gwiazd, wchodzimy w uśpioną noc, by doczekać tam nowego dnia."

 

-W zakładzie fryzjerskim uczeń zaczął golić faceta. Niechcący zaciął go, a szef zakładu widząc to zamachnął się na ucznia pięścią, aby wymierzyć mu karę. Uczeń uchylił się i cios wylądował na ... nosie klienta. Uczeń goli dalej, ale ręce zaczęły mu się trząść ze strachu, więc zaciął ponownie faceta. Szef znów chciał uderzyć ucznia, lecz ten znów się odchylił i facet dostał w gębę. Uczeń goli faceta dalej i trzęsie się jak galareta. Z tego strachu obsunęła mu się ręka i obciął facetowi ucho. Ten wystraszony szepcze: - Kopnij pan to ucho pod stół, bo jak szef zobaczy, to mnie chyba zabije!

 

Podstawowym celem człowieka.. powinno być znalezienie swojej bratniej duszy i realizowanie swoich marzeń.. aby czuł się spełnionym

 

Każdy w życiu, ma dwóch gości: Jeden to cud Życia, drugi cud Miłości. Z jednym jesteśmy, odwieczni sąsiedzi. Drugi nie wiesz, kiedy Cię odwiedzi. Lecz szanuj... obu tych gości... Nie pozwól odejść, zwłaszcza Miłości.

 

Świat widziany Z perspektywy serca pięknieje Przestają żyć ci którzy Tracą nadzieję Miłość Wiara I nadzieja To takie wartości Które zawsze powinniśmy Jak najcenniejsze skarby Przekazywać potomności Wszystko od marzeń się zaczyna To one nasz cel wytyczają I do przodu nas popychają Nie zasną na wieki tak szybko ci Którzy marzeniami szlak swego Życia znaczą Oni najszybciej słońce zobaczą Dobrze tylko tym się dzieje Którzy w swym sercu Pielęgnują Miłość Wiarę I nadzieję

 

 Ziewam od rana dziś z deszczem, zanim pomyślę coś jeszcze

że tylko spać się zachciewa, czemu tak siąpi wciąż z nieba ?

 

Rowerze ! Rowerze! Nikt mi nie powie, że głupie jest cenienie Cię ponad zdrowie, Tyś lekarstwem na me bóle i lęki Tyś jedyny uwalniasz mnie z codziennej udręki, Wiatr we włosach dzięki tobie czuję, i każdej chwili bez Ciebie ogromnie żałuję, Ale już niedługo, nie martw się Rowerku wyruszymy razem na Twoim siodełku.

 

Kolorowych jak kwiatki na łące… Pięknych jak gwiazdki lśniące… Słodkich jak wonny miód… Po prostu spokojnych snów.

 

Coraz mocniej słońce grzeje i cieplejszy wietrzyk wieje...

Już dochodzi do przymierza: w śmiech ze słońcem mróz uderza

i okowy rwie lodowe...

Wiosna wznieca życie nowe!

 

Czy może być coś piękniejszego niż ofiarowane słowo? Drżące za ust zasłoną, szeptem płynące, niczym drogą. Ciepło serca je otula, życzliwości kropla wypełnia, błogą pieszczotą nadchodzi, i oczekiwanie wytchnienia spełnia. To jedno malutkie słowo, zrodzone w przyjaznym świecie, przysiada perłą na dłoni, barw tęczą w malarskiej palecie... Moje wyszeptane słowo do Ciebie... ......Jak miło, że Jesteś!

 

Nadzieja jest snem na jawie, a gwiazdy świecą po to, żeby każdy mógł pewnego dnia odnaleźć swoją.Kolorowych, uroczych snów w towarzystwie pięknych gwiazd

 

W tęsknocie jest siła, która

każe szukać - tego, co pragnie serce i tego, co pragnie dusza. Łatwiej jest podróżować, niż się zatrzymać, ponieważ póki zdążasz do celu, możesz tkwić

w marzeniach. Dopiero kiedy się zatrzymasz, spotykasz się

z rzeczywistością.

 

Wieczorem przychodzę do Ciebie, by życzyć Ci dobrej nocy. Już pełno gwiazd na niebie, i księżyc już nabrał swej mocy. Nocna wróżka sypnie piaskiem w oczy i nawet nie wiesz, kiedy zaczarowany sen Cię zaskoczy. Sen Twój będzie piękny i kolorowy, a rano z uśmiechem przywitasz dzień nowy.

 

Byś we śnie swoim znalazła ukojenie,

by Twoje troski rozwiał wiatr,

a srebrny strumyk szemrzący senne...

słodkie melodie Ci grał.

 

Piszę do Ciebie miłe słowa, Przed monitorem tkwi moja głowa, Oczy me się w ekran wpatrują, A dłonie po klawiaturze wędrują. Wiem, że gdzieś jesteś, choć daleko Często na moim profilu zostawiasz kilka miłych słów. Albo Serdecznie mnie witasz, lub życzysz miłych snów. Chociaż jesteś daleko i dużo innych spraw masz, ja wiem, że na mój profil wrócisz i nowy komentarz mi dasz. ◊Dobrze, że jesteś, to mnie raduje, serdecznie pozdrawiam i z serca dziękuję. Pogodnego weekendu pełnego,szczęścia ..

 

Noc barwne sny rozkłada na chmur puchatych poduszkach , wiatr porwie je i cichaczem przyniesie Tobie do łóżka. W tych snach srebrzyste nitki utkane ze światła księżyca – więc oczy zamknij i śnij , niech każdy z tych snów zachwyca...

 

Wystarczy popatrzeć pogodnie i uśmiechnąć się chmurom na przekór, żeby światu całemu pokazać, ile słońca jest w każdym człowieku.

 

Niech Ci sie przyśni szczęście w milości, Niech Ci sen powie, o szczęśliwości. Niech Ci śpiewają skrzydlate duszki, Niech Cię przytuli sen do poduszki. Niech Cię sen pieści do koٌńca nocy, Niech Ci odpoczną zmęczone oczy. Niech kolysankę Ci sen zanuci, Niech Ci się z rana buzia nie smuci.

 

Kocham ludzi uczciwych. Nie lubię jak mnie ranią, nie rozumiem czasem ludzi, którzy uważają się za przyjaciół, a gdy popełnię błąd lub gafę nie dają mi prawa do obrony!!! Nie myli się tylko ten co nic nie robi

 

Teraz jest pora taka, że na dobranoc ślę Ci buziaka, żeby Ci się dobrze spało, jeden buziak to za mało, prześlę jeszcze dwa, śpij spokojnie PA .

 

To pięknie, móc liczyć na innych ... ... nikt samotnie nie zniósłby życia.... Trzeba pamiętać ... o nieustannej wdzięczności za ten dar ... jakim dla człowieka jest drugi człowiek... magicznych,ciepłych chwil ...dzisiaj...jutro...zawsze ... DZIĘKUJĘ...

 

)Nie poddawaj się ironii losu To co najlepsze z życia bierz Nie dopuszczaj cierpienia do głosu Swojej wartości strzeż Nie pozwól przejść życiu przez palce Marzenia realizuj skrzętnie Jeśli zagrają Ci na fujarce Uśmiechnij się pięknie

 

Wczoraj słonko mi świeciło na spacerze było miło.. Zima swoją władzę jeszcze pokazała i słoneczko dziś zabrała. Czarne chmury są na niebie wiatr szaleje i się śmieje ..Za 6 dni wiosna zawita przy niej wszystko pięknie rozkwita ...Niech w Twoim serduszku ciepło gości na przekór dzisiejszej deszczowo-wiatrowej szarości..

 

Najcudowniejszą cechą u ludzi jest więź budząca ich zaufanie. Nic tak spokoju duszy nie budzi jak wiara w człowieka i oddanie. By zaufać komuś bezgranicznie niekiedy wystarczy maleńki gest, nawet gdy działa spontanicznie. Już wiesz, że ten ktoś jest godny. Wystarczy z głębi duszy słowo , które poczucie ciepła wzbudzi. Spojrzysz na cały świat na nowo i odczucie samotności ostudzisz.

 

Wyjątkowy człowiek jest jak czterolistna koniczyna. Jest rzadko spotykany ... ale daje wiele radości i nadziei na szczęście

 

Słowa potrafią wiele udźwignąć, by innych wspomóc,  albo przekonać.    Ale i one czasem nie mogą wszystkiego unieść na swych ramionach.   Muszą się wspierać gestem,  dotykiem, spojrzeniem,  które zagląda w duszę.  Bo tylko ono potrafi dostrzec, siłę odbitych na twarzy wzruszeń

 

 

Dziś na duszy jest weselej, bo już jutro masz niedzielę... Wykorzystaj więc te dni, niech przyniosą radość Ci... Przyozdobi złotem liści, może i marzenia ziści... Zostaw smutki i robotę, spędzaj wesoło sobotę.

 

 Dobrocią karmisz serce stroskane… To Ciebie poznać było mi dane… Dajesz nadzieję na lepsze jutro… Uśmiech rozdajesz, gdy innym smutno…  Szczerość z rozwagą spokojnie w parze… Idą w Twym życiu w darze Maleńkim słowem - Bardzo Dziękuję… Wyrażam wdzięczność, jaką dziś czuję Za to, że umiesz "Dar" swój obdzielić… I w każdy wers czułość swą wkleić… Chociaż to tylko proste moje słowa… Wierszem chcę Tobie dziś podziękować.

 

Zanim nadejdzie wieczór i zapadnie noc podaruję Ci barwę ogrodu z kwiatami, który kolorami zalewa świat. Podaruję błękit nieba wraz z nim słońca blask. Podaruję Ci świergot ptaków, co z radością witają dzień. Piękno nocy, która wszystko otula snem. Moje dary jak powiew wiatru w płatkach kwiatów ukryły się. Są tam gwiazdy i promyk słońca i słowika przepiękny śpiew. Jeśli tylko pragniesz odczytać któryś z darów nie pytaj mnie. Poproś kwiaty one odpowiedzą Tobie o nim w cudownym śnie.

 

Czasami warto ukryć się we własnym świecie, by dowiedzieć się kto tak naprawdę Cię szuka... kto tak naprawdę chce Cię zrozumieć i dla kogo coś znaczysz... Serduszkiem dziekuje za pamiec podczas mojej nieobecnosci.

 

Spójrz, dzień się już gubi, księżyc magię sypie nocą, wiatr kołysze, do snu tuli, zapach delikatny tłocząc. Filuternie przymruż oczy, dosłysz te zalotne szepty i zamieniaj je w uśmiechy, oraz najpiękniejsze gesty. Pamięć tej niezwykłej chwili, niech sen urealnia, każdy najwonniejszą drogą wiedzie tam, gdzie owocują gwiazdy.

 

Wiosna wybiegła do ogrodu

i obudziła pąk forsycji,

warkocz leszczyny też był gotów,

swoim urokiem las zadziwić.

 

Wszystko jest jakieś nie to samo,

fala energii pierś rozpiera,

smutki już nie śpią pod powałą,

w sercu się rodzi właśnie teraz

 

niezwykła siła do tworzenia.

Niebo nabiera barwy głębszej,

bo szaroburych barw w nas nie ma.

Wiosna zielone pisze wiersze.

 

Staraj się iść z uśmiechem przez życie, na uśmiech uśmiechem odpowiadać. A tam gdzie ponuro zapal lampkę optymizmu i podaj ją dalej... Mimo deszczowej ponurej pogody ja serdecznie i ciepło pozdrawiam życząc pięknego dnia i dużo radości. Uśmiechnij się i niech w Twoim serduszku zaścieci słonko

 

Uśmiechniętego dnia życzę nawet gdy pochmurno i pada. Słonka w serduszku nawet wtedy, gdy brak go na niebie. Wszystko co najlepsze niech dziś spotka Ciebie!

 

Czyżby wiosna się skończyła Wiatr wichura ją przepędziła Słonko za chmurami się skryło Czyżby to po wiośnie już było?

 

Cichutko, bezszelestnie, kiedy wiatr uśnie w liściach pożyczę jego skrzydła. Wzlecę wysoko ponad granicę wzroku, przeszyję na wylot białe obłoki mgły. Lotem koszącym dotrę wprost do miejsca gdzie mieszkają sny, sny w których najmilszym gościem jesteś Ty ...

 

Deszczowy poranek mnie przywitał, cały zalany łzami. Kwiat co w słońcu rozkwitał schował się pod listkami. Wiatr kołysze drzewa w takt smutnej melodii, wyglądam za słońcem co ból w sercu koi. Ból jest okrutny przeszywa ciało, dzień taki smutny i nadziei mało.

 

 Droga gwiazdami usłana, Do snu Ci wskazuje czas ,Więc nim ułożysz się wygodnie Na gwiazdy spójrz jeszcze raz... Nieznana ukołysze cię noc,Gwiazd dłońmi złotymi. A księżyca czarodziejska moc, Uczyni Twe sny kolorowymi. I cisza w dal Cię uniesie, W beztroskich marzeń świat, Tam, gdzie horyzont gnie się, Gdzie życie, piękne jak kwiat. I piękny uśmiech senny, Na twarz Twą pogodną spłynie, I jak cudowny klejnot bezcenny, Ozdobi ją. I nigdy niech nie zginie

 

CHCĘ PATRZEĆ W TWE OCZY, CAŁOWAĆ USTA TWE. KIEDY CIĘ NIE MA PRZY MNIE MOJE SERCE WOŁA CIĘ . A GDY JESTEŚ OBOK JUŻ NIKT I NIC NIE LICZY SIĘ…. TYLKO TY ! KOCHAĆ , COŻ TO ZNACZY ? MOŻE WIELBIĆ , LECZ CÓŻ TO MA ZNACZYĆ . TYLE POJĘĆ , TYLE PROBLEMÓW , TYLE UCZUĆ . LECZ CZY ZWYKŁE ZAKOCHANIE MOŻNA NAZWAĆ KOCHANIEM? W DZIEŃ I NOC CHCĘ PRZY TOBIE BLISKO BYĆ CHCĘ PIEŚCIĆ CIĘ JAK JESZCZE NIKT CHCĘ CAŁOWAĆ TWE USTA AŻ ZABRAKNIE SIŁ I TULIĆ CIĘ DO OSTATNICH ŻYCIA CHWIL .WSZYSTKO JEST NASZE :* CO NAS POŁĄCZYŁO:* JEDNO JEST ŻYCIE , JEDNA JEST MIŁOŚĆ !:* TYLKO JEDNEGO PRAGNĘ TYLKO JEDNEGO CHCĘ BĄDŹ ZAWSZE BLISKO MNIE…


  
Kategoria: Nieposegregowane wiersze cytaty sentencje | Dodał: fiolka
Wyświetleń: 373 | Pobrań: 0 | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Imię *:
Email *:
Kod *:
| Główna |
| Rejestracja |
| Wejdź |
Menu witryny
Formularz logowania
Kategorie sekcji
Andrzej Swat [1]
Andrzej Talach Łowca [1]
Adam Konaszewski. [3]
Mirosław Wiśniewski [3]
Nieposegregowane wiersze cytaty sentencje [17]
Wyszukiwanie
Mini-czat
Przyjaciele witryny
 • Załóż darmową stronę
 • Internetowy pulpit
 • Darmowe gry online
 • Szkolenia wideo
 • Wszystkie znaczniki HTML
 • Zestawy przeglądarek
 • Statystyki

  Ogółem online: 1
  Gości: 1
  Użytkowników: 0
  Copyright MyCorp
  © 2019