Wtorek, 2019-12-10, 3:43 PM                    
Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"Witaj Gość | RS
Smak chwil
Główna » Pliki » Humor » Pytania

Chiński horoskop zwierzęcy 1/2
2013-12-26, 6:29 AM

Chiński horoskop zwierzęcy 1/2

SZCZUR

(10 luty 1948 - 28 stycznia 1949; 28 stycznia 1960 - 14 luty 1961; 15 luty 1972 - 2 luty 1973; 2 luty 1984 - 19 luty 1985)

ONA - obdarzona nieodpartym urokiem łatwo zwraca na siebie uwagę, a jednak szansę u niej ma tylko ten, którego ona sama wyłowi z tłumu. Lubi wybierać! Bez problemu oczarowuje swego wybranka potrafi bowiem posługiwać się uśmiechem, zalotnym spojrzeniem, zaś siódmy zmysł podpowiada jej jaka broń okaże się najskuteczniejsza. Jako kochanka jest zmysłowa, lubi fizyczne przyjemności jednakże nie warto oczekiwać po niej żarliwego przywiązania. Miłość traktuje jako jedną z wielu rzeczy, które czekają na nią, w jakże ciekawym, życiu. Zbyt wielkie uczucie byłoby dla niej ciężarem. Nie jest również mistrzynią w dochowywaniu wierności, mając trudności z wyborem kochanka, potrafi zręcznie połączyć kilka miłosnych wątków na raz! Najłatwiej zrazić ją do siebie zaborczością, rutyną w sypialni i perspektywą długich nudnych, wieczorów przed telewizorem.

ON - przyciąga do siebie kobiety magnetycznym, zmysłowym urokiem, l on łatwo się zakochuje lecz niektóre z jego miłości przypominają letnią burzę - obezwładniają na chwilę po czym... gwałtownie przemijają. Prowadzi aktywne życie seksualne więc zanim ustatkuje się, zwykle zdobywa duże doświadczenie. Jego kunszt miłosny bywa doprawdy godny rekomendacji, podobnie jak znajomość kobiecej psychiki. Od kobiety oczekuje otwartości, pomysłowości i inicjatywy w łóżku. Lubi dawać i brać. Zakochany Szczur nie zamierza całkowicie rezygnować ze swojej swobody, a dodawszy do tego upodobanie do przygód, zdarzają mu się sporadyczne skoki w bok i chwilowe powroty do dawnych kochanek. Mimo to jest dobrym partnerem dla niezależnej kobiety, która nie oczekuje od niego nieustannej obecności. Tego by nie zniósł! Podobnie jak pruderii dotyczącej obyczajów i seksu.

BAWÓŁ

(20 stycznia 1949 - 16 luty 1950 ; 15 luty 1961 - 4 luty 1962 ; 3 luty 1973 - 22 stycznia 1974 ;20 luty 1985 - 8 luty 1986)

ONA - jej spokojne i dość konserwatywne nastawienie do życia sprawia, że nie miewa wielu przygód. Natura wyposażyła jaw silny instynkt posiadania i niechęć do zmian. Dlatego poszukuje kogoś kto będzie gwarancją spokoju i wierności. Wydaje się niezbyt romantyczna, jednakże ma po prostu skłonność do urywania swoich uczuć. Jako kochanka bywa bardzo namiętna, ale z wielkim trudem przychodzi jej rozmowa na temat uczuć i seksu. Ten zaś w jej wydaniu ukrywa w sobie głębię przeżyć. Ma swojemu partnerowi wiele do zaoferowania, lecz oczekiwania są zwykle równie wielkie. Można powiedzieć, że pragnie wszystkiego - jego ciała, duszy, serca i ...majątku, bowiem kryteria, jakimi się posługuje wybierając mężczyznę, wykraczają poza zmysłową atrakcyjność. Nie znosi powierzchowności i przedmiotowego potraktowania jej w łóżku. Jeśli on da jej odczuć, że wspólna noc była kaprysem nie będzie miał szans na powtórkę.

ON - nie należy do mężczyzn chełpiących się swoimi zdobyczami. Nie jest także wirtuozem flirtu, wręcz przeciwnie, wydaje się trudny do zdobycia, w istocie jest tylko skryty i potrzebuje sporo czasu zanim zdecyduje się zrobić pierwszy krok. W sypialni odkrywa bardziej emocjonalną i gwałtowną stronę swojej natury, zaś niezbędną wiedzę czerpie nie z podręczników ars amandi lecz sam instynkt podpowiada mu co robić. Ma skłonność by kobietę, którą pokocha, traktować jak swoją własność. Także i on oddaje się jej bez reszty, bowiem jako nieliczny spośród mężczyzn zdolny jest do całkowitej monogamii. Przypadkowe romanse wydają mu się czymś całkowicie bezsensownym. Jest partnerem dla kobiety mającej poważny stosunek do życia, traktującej seks jako wspólnotę dusz i ciał, wymagającą całkowitej intymności. Nigdy nie zaakceptuje partnerki puszczającej oko do innych facetów i domagającej się frywolnej zabawy w łóżku.

TYGRYS

(17 luty 1950 - 5 luty 1951; 5 luty 1962 - 21 stycznia 1963; 23 stycznia 1974 - 10 luty 1975; 9 luty 1986 - 28 stycznia 1987)

ONA - ma w sobie ten szczególny, zmysłowy urok, który emanuje z osób kochających życie we wszelkich jego przejawach. Taka jest tygrysica - odważna, romantyczna i pełna seksapilu. Z wielkim entuzjazmem podchodzi do miłości, uwielbia być zakochana i jeśli ktoś podbije jej serce zyskuje namiętną kochankę. W łóżku zachowuje się spontanicznie, uwielbia improwizować, więc jej życie seksualne jest wiecznie świeże i pozbawione rutyny. Hojna w stosunku do partnera, od niego oczekuje podobnej wielkoduszności. Niestety życie z nią w związku, nie jest najłatwiejsze ponieważ ciągle potrzebuje nowych wrażeń, nie tęskni za stabilizacją i trudno przychodzą jej kompromisy. Bywa więc, że noc staje się pojednaniem po dniu, w którym para nie raz stanęła na wojennej ścieżce. Jej ideałem jest partner kochający ale dający jej poczucie swobody, nie zniosłaby zazdrości, wymówek i dominacji.

ON - otacza go tajemnicza aura. Ma w sobie magnetyzm i czasem rzeczywiście wydaje się być podobny do Dzikiego, silnego tygrysa, który patrzy pewnym siebie wzrokiem na swoją przyszłą zdobycz. Fakt, ...jego sposób bycia bywa zniewalający, więc nie musi zbytnio się wysilać, by łowy były udane. Jest wspaniałym kochankiem, atutem jego sztuki miłosnej jest żywiołowość, zmysłowość, żarliwość. On po prostu kocha seks i to widać! Od Kobiety oczekuje równego zaangażowania i naturalności. Sztuczne pozy i efekciarskie gierki w sypialni godzą w ego poczucie męskości. W życiu jest interesującym ale niełatwym partnerem. Zamknęły w czterech ścianach miota się jak...tygrys w klatce! Ta, która chce mieć go tylko dla siebie nie powinna ani na chwilę zapominać, że nie la się całkowicie udomowić drapieżnika. Polowanie utrzymuje go w formie! Najlepszą metodą by jego zainteresowanie nie wygasło jest więc... wymknąć mu się od czasu do czasu.

KOT, ZAJĄC

(6 luty 1951 - 26 stycznia 1952; 25 stycznia 1963 - 12 luty 1964; 11 luty 1975 - 30 stycznia 1976; 29 stycznia 1987 - 16 luty 1988)

ONA - nie należy do kobiet proponujących mężczyznom randki. Nawet bardzo zakochana czeka cierpliwie na pierwszy sygnał, potem również woli kiedy on przejmuje całkowitą inicjatywę, sama zaś ogranicza się do dyskretnego kontrolowania tempa romansu. Zbyt szybkie przyprawia ją o zawrót głowy. Obdarzona silnym instynktem opiekuńczym swoim kochankom oferuje autentyczne ciepło oraz dostatek czułości. Rzecz jasna gdy już poczuje się bezpiecznie pozwala sobie na zmysłowe uniesienia. Można nawet oczekiwać od niej że zmieni się w ognistą kochankę. Nie pragnie przygód, ceni sobie bowiem stabilizację, spokój i przewidywalność. Potrafi kochać wiernie i głęboko. Nie nadaje się do życia w samotności. Jej wyborem jest podążanie ręka w rękę z wybranym mężczyzną. Jedyne, czego z pewnością nie zaakceptuje jest brak romantyzmu w łóżku i brak dbałości o nią, o dom i rodzinę.

ON - to typ dżentelmena. Przyciąga kobiety uprzejmością, ogładą, wykwintnymi manierami. Nie dąży do szybkiego skonsumowania związku, co czasem czyni go jeszcze bardziej interesującym i zagadkowym. Może nawet wydawać się nieco chłodny, w istocie jednak maskuje jedynie wrażliwe serce i romantyczną naturę idealisty. Zanim zaryzykuje odsłonięcie swych czułych punktów, upewnia się, że wybrał właściwą osobę. W sypialni okazuje się bardzo pobudliwy i gorący, czym potrafi mile zaskoczyć kobietę przyzwyczajoną do jego powściągliwego zachowania. Jego partnerka powinna wybaczyć mu jednak humorki, ulega bowiem zmianom nastroju i po okresie czułości potrafi na jakiś czas zatrzasnąć drzwi do swojego świata. Zakochany, dąży do tego by się ustatkować, jest bowiem z natury wiemy i opiekuńczy. Jego typ to "romantyczna realistka" łącząca wrażliwość z praktycznym podejściem do życia. Wystrzega się kobiet hałaśliwych, niestałych i interesownych.

Kategoria: Pytania | Dodał: fiolka
Wyświetleń: 657 | Pobrań: 0 | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Imię *:
Email *:
Kod *:
| Główna |
| Rejestracja |
| Wejdź |
Menu witryny
Formularz logowania
Kategorie sekcji
Damsko męskie. [5]
Góralski humor [6]
Bóg [0]
Jasiu [10]
Ksiądz [1]
Pijak [0]
Po alkocholu [1]
Policjant [0]
Pytania [12]
Skojarzenia [2]
Śmieszny horoskop [1]
Śmieszne pytania [1]
Śmieszne teksty [4]
Żyd [3]
Sex [2]
Fąfaro [1]
Indianie [1]
Hrabia [1]
Różne dowcipy [24]
Wojsko [1]
Baba [2]
Blondynki [7]
Rowery [2]
Polak, Niemiec i Rusek, Gruzin, Amerykanin [1]
Gruzin, Amerykanin,Itd...
W szkole [1]
Inne [21]
Dla dorosłych [4]
O informatykach [1]
Wyszukiwanie
Mini-czat
Przyjaciele witryny
 • Załóż darmową stronę
 • Internetowy pulpit
 • Darmowe gry online
 • Szkolenia wideo
 • Wszystkie znaczniki HTML
 • Zestawy przeglądarek
 • Statystyki

  Ogółem online: 1
  Gości: 1
  Użytkowników: 0
  Copyright MyCorp
  © 2019