Niedziela, 2019-12-15, 3:27 PM                    
Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"Witaj Gość | RS
Smak chwil
Główna » Pliki » Horoskop » Baran

Baran partnerski Baran
2013-12-28, 6:35 AM

Baran 21.03-20.04

 

Baran i Baran:

W tym układzie zwykle dominują kobiety. Mężczyzn spod znaku Barana szybko jednak męczy podrzędna rola. W związku dochodzi więc do rywalizacji. Każdy z partnerów chce być przywódcą, to zaś powoduje konflikty, albo doprowadzi do dysharmonii w sypialni. Początki są obiecujące. Kiepskie prognozy, jeśli chodzi o małżeństwo.

 

Baran i Byk:

Osoby spod znaku Barana lubią uprawiać seks pod wpływem impulsu. Ostrożność i spokój cechujące Byki, które niemal nic nie robią impulsywnie, może okazać się denerwująca. Jeśli Byk pozwoli Baranowi na granie tzw. pierwszych skrzypiec, to wspólnie mają szansę odkryć nowe zmysłowe przyjemności. Jeśli nie, to trudno będzie uzyskać wymaganą równowagę. W związku pojawią się tarcia i z pewnością nie będzie trwał długo.

 

Baran i Bliźnięta:

To może być ekscytujący związek, gdyż oba znaki wykazują niecierpliwość, aktywność i chęć odkrywania nowych doświadczeń, w nowych okolicznościach. Wszechobecną dominację Barana blokuje skutecznie spryt życiowy Bliźniąt. Ponadto Bliźnięta nie mają seksualnych zahamowań, a jednocześnie cechuje je ogromna, duchowa energia kierowana ku różnym sposobom spełniania siebie. Taki związek trwa dopóty, dopóki osoba spod znaku Bliźniąt jest nim zainteresowana. Małżeństwo może ją uspokoić i okazać się całkiem udane.

 

Baran i Rak:

Te dwa znaki łączy potężne seksualne przyciąganie. Problem polega na tym, że kiedy minie namiętność, niewiele pozostaje. Dosyć szybko Baran znudzi się tym układem i okaże swoje obojętne, pełne uszczypliwych uwag, oblicze. W łóżku będzie jak przy szkolnej tablicy – poczucie niepewności, czy „nauczyciel” ma dobry humor i właściwie nas oceni…Przyszłość związku jest niczym śnieżna zawierucha, a małżeństwo to prawie na pewno katastrofa.

 

Baran i Lew:

Lwa cechuje szczera i otwarta seksualność, w czym może równać się z Baranem. Seks jest zwykle pozbawiony subtelności i delikatności. To nie oznacza jednak, iż nie może być wspaniały, niezapomniany, na długo zapadający w pamięć. Partnerzy muszą być świadomi obustronnej, silnej potrzeby dominacji, dlatego też od ich kultury osobistej zależy właściwie wszystko. W przeciwnym razie, związek nie ma szans.

 

Baran i Panna:

Śmiałość Barana zapewne uwięzi fantazję powściągliwej Panny. Obie strony mają zdecydowanie różną seksualną osobowość, dlatego partnerzy muszą być dla siebie niezwykle tolerancyjni. Barana może oczarować takt, małomówność i opanowanie Panny. Panna zaś prawdopodobnie nie będzie akceptować ekstrawaganckich pomysłów miłosnych Barana. Związek będzie czasami zabawny, ale szanse na udane małżeństwo są niewielkie.

 

Baran i Waga:

Taka para może stworzyć krótkotrwały związek. Przebojowość Barana może wydobyć z Wagi jej pokłady niekonwencjonalności. Oboje lubią seksualne przyjemności, ale Baran najpewniej będzie chciał podążać za szybko i za daleko. Trzeba pamiętać, że Waga ma zaś skłonności do idealizmu i atak może pozbawić ją złudzeń. Związek czysto seksualny może być interesujący, ale niekoniecznie takie będzie małżeństwo.

 

Baran i Skorpion:

Seks będzie albo stymulujący, albo frustrujący - trzeciej drogi nie ma. To spotkanie dwóch wulkanów. Oba znaki cechuje jednak także niezależność oraz aspiracje do kontrolowania. Możliwe są konflikty, ale one mogą być twórcze i powodować rosnący poziom namiętności. Niebezpieczna może być jednak zazdrość cechująca Skorpiona. Związek będzie niestabilny, a małżeństwo niekonwencjonalne.

 

Baran i Strzelec:

Oba znaki charakteryzują się bojowością w sposobie bycia, zatem w obszarze seksu będzie wiele konfliktów. Optymizmem i poczuciem humoru Baran może zwalczyć skłonności Strzelca do ponuractwa i skierować go na czerpanie przyjemności z miłości. Takie porozumienie dusz może mieć dobroczynny wpływ na resztę związku. Satysfakcjonujący romans. Małżeństwo musi być ściśle związane z jasnością obustronnych cielesnych pragnień.

 

Baran i Koziorożec:

Baran stale planuje, niecierpliwie pragnie doświadczać. Koziorożec to zakamuflowany świętoszek. Może preferować zbliżenia tylko na jeden sposób lub nawet decydować o czasie stosunku, gdyż potrafi opanowywać swe pragnienia. Mimo to Baran jest w stanie poruszyć wyrachowanie Koziorożca, obudzić potężne libido seksualnego partnera. Jeśli tak się stanie, przepowiednie są dobre - zarówno gdy chodzi o małżeństwo, jak i krótkotrwały związek.

 

Baran i Wodnik:

Cielesny związek pełen energii, innowacji, stałych rozważań, typu „co by tu jeszcze”. Najpewniej Baran będzie dominował, ponieważ Wodnik wskazuje raczej na pasywną naturę. Niemniej Wodnik nie zaakceptuje ani nie podda się dominacji, jeśli ta nie będzie w jego interesie. Niezwykły, bogaty w wydarzenia związek oraz - w przypadku wzajemnego zrozumienia - udane małżeństwo.

 

Baran i Ryby:

Barana zaintrygują głęboko odczuwane marzenia sypialniane Ryb. Energiczność i pewność siebie Barana w sprzyjających okolicznościach wyciągnie Ryby ze skorupy niewinności. Zaś seksualne fantazje Ryb mogą być niezwykle stymulujące. W takim układzie oboje partnerzy bardzo satysfakcjonująco spędzą wspólnie czas. Perspektywy są niezłe, zarówno jeśli chodzi o związek, jak i małżeństwo – muszą tylko poradzić sobie z różnicami charakterów.

Kategoria: Baran | Dodał: fiolka | Tagi: hrorskop partnerski
Wyświetleń: 325 | Pobrań: 0 | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Imię *:
Email *:
Kod *:
| Główna |
| Rejestracja |
| Wejdź |
Menu witryny
Formularz logowania
Kategorie sekcji
Baran [3]
BYK [2]
Bliżnieta [2]
RAK [2]
Lew [2]
PANNA [2]
WAGA [2]
SKORPION [2]
STRZELEC [2]
KOZIOROŻEC [2]
Wodnik [2]
RYBY [2]
Horoskopdla wszystkich znaków [1]
Wyszukiwanie
Mini-czat
Przyjaciele witryny
 • Załóż darmową stronę
 • Internetowy pulpit
 • Darmowe gry online
 • Szkolenia wideo
 • Wszystkie znaczniki HTML
 • Zestawy przeglądarek
 • Statystyki

  Ogółem online: 1
  Gości: 1
  Użytkowników: 0
  Copyright MyCorp
  © 2019