Niedziela, 2019-12-15, 4:08 PM                    
Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"Witaj Gość | RS
Smak chwil
Główna » Pliki » Cytaty » Złote myśli

Wieczór zapukał do Twoich drzwi
2014-03-02, 6:57 AMWieczór zapukał do Twoich drzwi, w księżyca blasku jasnym. Na niebie tyle gwiazd już lśni, złocistym swoim blaskiem. Wieczorną tą aleją gwiazd, marzenia Twe wędrują. W daleki i nieznany świat, gdzie piękne sny królują. Księżyc ukradkiem zerka w okno Twe, snów cichych drzwi otwiera. Wplatając swoją srebrną nić, pomiędzy Twe marzenia. Już czas byś zamknął oczy swe, kryjąc się w nocy cień. Nim ciepłe słońce wstanie znów i nowy, lepszy dzień

 

"Kiedy spojrzysz w nieba kwiecie,widząc gwiazdy migoczące zrozumiesz że na świecie cudów jest tysiące. Oddychając świeżym powietrzem, zapomnisz o tym co rani usłyszysz jak bije Twe serce, utoniesz w spokoju otchłani. Bo tylko nocą rozgwieżdżoną możesz swą gwiazdę odnaleźć i odbyć podróż wymarzoną, do świata myśli i pragnień.

 

Niech gwiazdy zapłoną dla Ciebie, by nocka ciemna nie była i blaskiem takim cudownym Twój pokój w nocy zdobiła. Niech da Ci takie marzenia, by serce się nasyciło i miło w sobie zadrżało pragnienia swe wypuściło. A może w nich też się znajdzie mały kącik czułości dany tak prosto z serca i będzie uśmiechem radości...

 

Moje pozdrowienia mają zdrowe nogi - idą do Ciebie choć jest kawał drogi. Moje pozdrowienia jak ptaki fruwają, lecą do Ciebie, bo drogę już znają!

 

Witamy ღ Szalone na sali tańce w rytm przebojowej muzyki, a może tak przebierańce i pełne zachwytu okrzyki, wodzirej pary połączy ,bez niego zabawa do kitu, orkiestra zagra... nie skończy aż do białego świtu. A my jak małe dzieci, nam też potrzeba odmiany. Niech w głowach się zakręci co z tego życia mamy...

 

Każda pora ma swój urok, nawet ta z jesienną mgiełką. Spacer rankiem wraz ze słońcem przyjemnością bywa wielką. Romantyczne Serca lubią przejrzeć się w kropelkach rosy, nasłuchiwać czy z oddali ptaków się usłyszy głosy. A gdy trafi się przy drodze albo w lesie na polanie dywan z wrzosów rozłożony - przed tym czarem każdy stanie.

 

Jak cudowny każdy wieczór kiedy cisza już zapada. Gdy noc bierze w swe objęcia i do snu ślicznie układa. Niech pył gwiezdny się rozsypie niech otula Twe marzenia A noc ześle sen bajkowy pełen szczęścia i spełnienia. Niechaj dotknie Cię swą dłonią i też magia Cię otoczy. Zanim jasny promyk słońca znów otworzy Twoje oczy. Ślę Ci bukiet ciepłych słów i życzę dobrej nocy.

Oczka nie puścimy...bo się nie widzimy...Rączki nie podamy...bo daleko mamy...Lecz pozdrowienia Tobie przesyłam..

 

Maleńkie serduszko bije dla Ciebie i zawsze otwarte jest w każdej potrzebie. Tak wielką miłość posiada w sobie, że pragnie także oddać ją Tobie. Niech każdy czuje, niech każdy wie, że małe serce - a tyle chce. Tyle ma w sobie siły i mocy uczuciem darzy za dnia i w nocy. Bo cóż piękniejszego może być dane, jak ludzkie serce - bardzo kochane.

 

Melodia duszy to symbol piękna i dobra, to wartość nieprzemijająca, która jest w nas. To naszego prawdziwego wnętrza obraz, którego nigdy nie zatrze nawet czas.."

 

... Życie jest piękne dzięki słońcu, miłości i chwilom, które się nigdy nie powtórzą"

 

Czasem przeżywa się chwile ktore zapomniec trudno Czasem spotyka sie ludzi, bez ktorych tęskno i nudno... każdy kolejny dzień jest wielką niewiadomą... Niech ten wiersz Ci przypomni, że jest ktoś kto o Tobie nigdy nie zapomni...

 

Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą Twoje marzenia. Mali ludzi zawsze tak robią. Ludzie naprawdę wielcy sprawiają, że i Ty stajesz się wielki.

 

Klejnotem jest piękno duszy To co człowiek w sobie posiada Tym,czym inną osobę wzruszy

 

Słowa są jak kwiaty - zawsze je można ofiarować. I choć nie pachną tak pięknie jak one, to odpowiednio dobrane tworzą najpiękniejszy bukiet .

 


Są anioły na ziemi całe w bieli skrzydła gdzieś pochowały w szafie na dnie ludzką postać przyjęły by nie różnić się niczym ale serca nie skryją wiem że żyją ciepłym głosem przemawiają dłoń podają tylko po to by pokazać jak żyć dalej w zamian nie chcą nic dla siebie tak niewiele im potrzeba a nam serca biją mocniej usta znów się uśmiechają te anioły nadzieję nam dają."

 

„Jak cudowny każdy wieczór kiedy cisza już zapada. Gdy noc bierze w swe objęcia i do snu ślicznie układa. Niech pył gwiezdny się rozsypie niech otula Twe marzenia.A noc ześle sen bajkowy pełen szczęścia i spełnienia. Niechaj dotknie Cię swą dłonią i też magia Cię otoczy.Zanim jasny promyk słońca znów otworzy Twoje oczy.Ślę Ci bukiet ciepłych słów i życzę dobrej nocy."

 

 Co jest dla mnie bardzo ważne, wiem dzisiaj na pewno. - Najważniejszy drugi człowiek, by rozmawiał ze mną. Lecz mieć z boku przyjaciela to dopiero sprawa wielka. To jak w dużej starej łodzi, ratunkowa kamizelka. Zapamiętaj jednak proszę – będziesz o tym uprzedzony: że i Ty znajdź trochę czasu, przyjaźń działa w obie strony. ..

 

Chwytajmy cudowne chwile, ile pomieszczą dłonie, chwytajmy w otwarte serca każdy słoneczny promień! Ten nowy dzień,który wstaje, i zapach kawy cudowny, i ciepłe słowa sąsiada co życzy,by dzień był dobry.

 

Niech szczęście kreśli Twoje myśli, niech wiara rozwiewa mgły, a słońce prowadzi Cię z uśmiechemKategoria: Złote myśli | Dodał: fiolka
Wyświetleń: 575 | Pobrań: 0 | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Imię *:
Email *:
Kod *:
| Główna |
| Rejestracja |
| Wejdź |
Menu witryny
Formularz logowania
Kategorie sekcji
Anioły [2]
Gniew [1]
Miłość [15]
Cytaty o muzyce
Muzyka [2]
Cytaty o muzyce
Nadzieja [2]
Tęsknota [7]
Cytaty o tęsknocie
Złote myśli [66]
Cytaty różne [50]
Samotność [3]
Cechy charakteru i osobowości [1]
Elwira Kamińska [1]
Róża [2]
Szczęście [2]
Książka [1]
Cytaty z piosenek [1]
Cytaty znanych skorpionów [1]
Kłótnia [1]
Morze [1]
Wyszukiwanie
Mini-czat
Przyjaciele witryny
 • Załóż darmową stronę
 • Internetowy pulpit
 • Darmowe gry online
 • Szkolenia wideo
 • Wszystkie znaczniki HTML
 • Zestawy przeglądarek
 • Statystyki

  Ogółem online: 1
  Gości: 1
  Użytkowników: 0
  Copyright MyCorp
  © 2019