Wtorek, 2019-12-10, 4:26 PM                    
Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"Witaj Gość | RS
Smak chwil
Główna » Pliki » Myśli, sentencje, cytaty, » Myśli, sentencje, cytaty

Nie cof­niesz wskazówek zegara.
2014-03-06, 0:05 AMNie cof­niesz wskazówek zegara. Ale! Wstań i z uśmie­chem spójrz na Raj ,w którym teraz jesteś! Nie cof­niesz łez. Ale! Wiosną spróbuj zo­baczyć i poczuć bez! Nie cof­niesz cierpienia. Ale! La­tem chwyć słońce i od­ro­binę cienia! Nie cof­niesz żalu. Ale! Je­sienią po­der­wij się do lotu, jesteś przecież Aniołem i wszystko możesz..

 

Potrzeba nam tak niewiele. Sobą być dla siebie, a dla kogoś przyjacielem.. Życzę Ci wyciszenia . Tylko w ciszy można spokojnie żeglować przez życie i po oceanie wspomnień. Tylko w ciszy usłyszysz też nieme wołanie drugiego człowieka. W ciszy można zrozumieć subtelną wagę słów.

 

Powoli spacer nasz się kończy, nad miastem cicho noc się toczy. Zza siódmej góry wyszedł księżyc, by słońce mogło zmrużyć oczy. Zniknęły z ulic samochody, latarnie jasnym światłem świecą. Ptaki umilkły: może śpią już, może się zamyśliły nie co ?Wiaterek także przysnął sobie, cicho po dachach kot się skrada i tylko zegar swoim tik - tak do snu nam bajki opowiada. Miłego wieczoru i spokojnej nocy życzę

 

Gdy przychodzę na Twój profil, to są dla mnie miłe chwile , kwiatuszka Ci dam, za to że Ciebie znam! Radością dla mnie jest ta chwilka, gdy zaglądasz do mego profilka.

 

Miesiąc marzec tak się maże jak niegrzeczne dzieci. To kroplami deszczu kapie to znów słońcem świeci.

Wiatr swawolnik, czasem jeszcze garścią śniegu rzuci, ale wszyscy dobrze wiedzą, że zima nie wróci!

 

Otwieram Ci niebo pełne gwiazd. Ślę księżycową, srebrną mgłę. Niech Cię otuli, ukołysze i czuwa nad Twoim snem... Niech Ci wymaże z pamięci, ślady smutnych wydarzeń, przywróci chęć do życia i wskaże powrót do marzeń..

 

W ciszy, wieczorem gdy ciemność zapada, ciężki smutek do serca się skrada. Gwiazd miliony błyszczą na niebie, a ja tęsknię do Ciebie…

 

 Nie odkładaj na później miłości, Jest zbyt ważna a jutro niepewne. W końcu rzadko w sercu gości i są łzy, lecz ciepłe i rzewne. Nie wstydź się słów miłości, będziesz żałował niewypowiedzianych. Z samotnością źle gra się w kości brak wspomnień tych niezapomnianych.

 

Życie to nić pajęczyny zawieszonej w przestrzeni na cieniutkich gałązkach rozmarynu  uplecione w misterny wzór smutków i radości  Uważaj!  Jest tak delikatne  Popatrz!  Widzisz marzenie?  Promyk słońca się na nim huśta Dotknij! Wejdź w nie i zostań Każdy z nas ma swoją pajęczynę lecz wzór jej nigdy się nie powtarza

 

Cza­sem chce­my uchwy­cić chwile, za­pomi­nając, że za­mota­ne w lo­su za­wiro­wań pajęczynę, zat­ra­cają swo­je ulot­ne piękno

Idzie już nocka otwiera snom wrota niech więc Ci się przyśni kareta ze złota. A w tej karecie dobra wróżka niech będzie i niech spełnia Twe marzenia zawsze i wszędzie.

 

Szczęśliwy wiatr, Powiał w moją stronę, Przywiał mi piękne słowa, Przez Ciebie ułożone...

Powiało radością, I przyjaźnią miłą, Aż mi się na sercu, Cieplutko zrobiło...

Tak mało mi trzeba było, Kilka Twych miłych słów, Żeby uwierzyć w siebie, Żeby uśmiechnąć się znów.

 

 Szczęście, to dom rodzinny, ściany, cztery kąty i jego progi przyjaźnie skrzypiące... po dniu pełnym zmagań, po trudach i znoju, spieszymy do portu - oazy spokoju. Szczęściem jest dzień jasny, co po nocy wstaje i wieczór wytchnienia w gronie osób bliskich i czyste sumienie, gdy bez żadnych wahań, zapiszę spełnione uczynki - na zyski. Szczęściem samo życie, które nam jest dane, jeżeli rozważnie kierujemy sterem, wszakże tyle piękna można dostrzec wokół i tak dużo dobra, gdy dobro się sieje.

 

Bywają w życiu chwile, które w pamięci zostają i choć czas szybko mija, one nie przemijają. Są też osoby, które raz poznane, bywają w życiu niezapomniane.

 

Potrzeba nam tak niewiele..Sobą być dla siebie,a dla kogoś przyjacielem.. Życzę Ci wyciszenia..Tylko w ciszy można spokojnie żeglować przez życie i po oceanie wspomnień..Tylko w ciszy usłyszysz też nieme wołanie drugiego człowieka..W ciszy można zrozumieć subtelną wagę słów..

 

Przyniosę Ci serce na dłoni gdy smutku rozleje się rzeka Być może tym Ci przywrócę zachwianą wiarę w człowieka  Wiersz utkam z słonecznych promieni i nutki radosne powplatam  Dam listek zielonej nadziei Weź i rozdawaj ją światu

 

Może u Ciebie znajdzie się mały kącik czułości dany tak prosto z serca i będzie moim uśmiechem radości.Bo choć zima jeszcze trwa,to w mojej duszy już wiosna gra. . Więc daj Mi swój uśmiech niewiele To będzie cię kosztować a ja radością twoją będę się rozkoszować.

 

Spójrz, dzień się już gubi, księżyc magię sypie nocą, wiatr kołysze, do snu tuli, zapach delikatny tłocząc.Zaśnij i spij zdrowo.

 

Opowiem ci dziś, kochanie Bajkę na dobranoc. Będzie inna niż to opowiadanie, Które szepcze wiatr codziennie rano. Czy słyszysz jak za oknem księżyc ziewa? Teraz już nie ptaki, Lecz Ziemia cicho śpiewa, A księżyc w łóżeczku z chmur układa się. A kwiaty i drzewa wraz z Ziemią Podchwycają tą pieśń łagodną. Jedne nucą, drugie z kolei już drzemią Bluszcz otula senny świat zielenią pogodną. Patrz, jak pies, ten brązowy uliczny podróżnik W swej budzie już chrapie. Biały kotek, któremu oczka się zamykają Polizał się po swojej łapie. A jutro znów obudzi się I zobaczy narodziny świata Na nowo I już zawsze będzie pamiętał, Że nawet po ciemnej nocy Znów będzie kolorowo. F J2007 11 Niech noc otuli Ciebie kołderką sennych marzeń, a księżyc srebrnym blaskiem kołysze Cię do snu.

 

Kiedy jest już zachód słońca i nasz dzień dobiega końca. Wtedy słodki sen nas morzy o obłokach rannej zorzy. Przymknij oczy, szybko zaśnij, znajdziesz się w krainie baśni. Gdzie najskrytsze Twe marzenia dobra wróżka w jawę zmienia!

 

 Życzę Miłego Wieczoru i Słodkich snów Pozdrawiam Serdecznie!...

 

Witam milutko. Opowiem ci dziś, kochanie Bajkę na dobranoc. Będzie inna niż to opowiadanie, Które szepcze wiatr codziennie rano. Czy słyszysz jak za oknem księżyc ziewa? Teraz już nie ptaki, Lecz Ziemia cicho śpiewa, A księżyc w łóżeczku z chmur układa się. A kwiaty i drzewa wraz z Ziemią Podchwycają tą pieśń łagodną. Jedne nucą, drugie z kolei już drzemią Bluszcz otula senny świat zielenią pogodną. Patrz, jak pies, ten brązowy uliczny podróżnik W swej budzie już chrapie. Biały kotek, któremu oczka się zamykają Polizał się po swojej łapie. A jutro znów obudzi się I zobaczy narodziny świata Na nowo I już zawsze będzie pamiętał, Że nawet po ciemnej nocy Znów będzie kolorowo

 

Życzę by się pięknie śniło, kiedy księżyc noc zawoła i wypełni marzeniami co otoczą sen dokoła. By ci przyniósł takie chwile, które myśl twa zapisze i w radosnym rytmie nocy wypełni cisze... Uroczego wieczorku i spokojnej nocki życzę

 Nauczmy się cieszyć tym, co każdy dzień przynosi, a los nam cicho potajemnie sam da to, o co Serce prosi…

Serce jest najszczęśliwsze, gdy bije dla innych…

Kategoria: Myśli, sentencje, cytaty | Dodał: fiolka
Wyświetleń: 408 | Pobrań: 0 | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Imię *:
Email *:
Kod *:
| Główna |
| Rejestracja |
| Wejdź |
Menu witryny
Formularz logowania
Kategorie sekcji
Aforyzmy [4]
Miłość [13]
Pocieszanki [4]
Przsłowia polskie, staroploskie [4]
Pozytywnie [1]
Tęsknota [7]
Życie [3]
Myśli, sentencje, cytaty [34]
Inne [19]
Złote myśli [6]
Myśli [8]
Wyszukiwanie
Mini-czat
Przyjaciele witryny
 • Załóż darmową stronę
 • Internetowy pulpit
 • Darmowe gry online
 • Szkolenia wideo
 • Wszystkie znaczniki HTML
 • Zestawy przeglądarek
 • Statystyki

  Ogółem online: 1
  Gości: 1
  Użytkowników: 0
  Copyright MyCorp
  © 2019