Piątek, 2019-12-13, 6:12 PM                    
Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"Witaj Gość | RS
Smak chwil
Główna » Pliki » Cytaty wiersze z zdjęciem » Wiersze

Tak długo jak serce Twe bije
2014-09-08, 10:19 PM

 

Tak długo jak serce Twe bije i patrzeć potrafią Twe oczy, to kochaj wszystko dokoła dopóki sił Ci wystarczy. Ciesz się wschodami słońca gdy w różowości wstaje, pokochaj jego promyk, bo tyle ciepła Ci daje.

I piękne śpiewy ptaków niechaj Twą radość wzbudzą, by dzień był Twój radosny one dla Ciebie się trudzą.

 

Pewnego dnia trzeba będzie oficjalnie ogłosić, że to, co nazywamy rzeczywistością, jest jeszcze większą iluzją niż świat marzeń sennych".

Niech kwiaty pachną zapachem miłości. Niech ptaki śpiewają pieśni radości. Niech drogę oświetlają Ci słowa promienne. A każdy obdarzy cudownym spojrzeniem. Na drodze życia są światełka i mroki. Raz szczęście jasne, raz smutek głęboki. Lecz gdy idzie się z Przyjacielem, Wszystko znosi się weselej.

Każdy z nas posiada ogród swego życia, Każdy z nas go pielęgnuje, Sadzimy uczucia,podlewamy radości, wyrywamy klęski i porażki. Tylko my sami jesteśmy odpowiedzialni za piękno naszego ogrodowego raju, Tylko my sami jesteśmy ogrodnikami własnych dusz, Tylko my sami decydujemy o sobie. DLATEGO POTRZEBNE SĄ LATA, ABY ZROZUMIEĆ,JAK PIĘKNE SĄ CHWILE... AKICH PIĘKNYCH CHWIL ŻYCZĘ!

Kto  sieje  uprzejmość zbiera   przyjaciół - kto  sadzi  dobroć,  zbiera  miłość. Nie  traćmy  ani  chwili !! Cieszmy  się  życiem słońcem  i  sobą ! dniem, w  którym  możemy robić  wszystko ! nie  tylko  to na  co  mamy  ochotę. Więc  zabierz  szczęście  ze  sobą ! Nie  zgub  go,  bo  i  ono  chce   być   z   Tobą !

Nowy tydzień rozpoczęty i nowe zadania, a ja chciałabym Ci tu wkleić optymizmu ze dwa zdania. Bo wystarczy by pomyśleć, nie, że weekend minął, ale, że dopiero jest przed nami, a dni szybko miną. Nowy tydzień zacznij miło, żeby nic Cię nie smuciło, niech Ci zdrówko zawsze sprzyja, i dzień każdy miło mija.

Cudownie budzić się gdy słońce wita cię, w letniej porze więc bądź w dobrym humorze. Trzeba korzystać z tego co niesie nam dobrego, napełnić serce miło by w nim ciepła przybyło. By uśmiech przekazywał i serce nam okrywał, bo przyjacielu miły on dodaje nam siły ...

Wykreślić ze świata przyjaźń... to jakby zgasić słońce na niebie, gdyż niczym lepszym ani piękniejszym nie obdarzyli nas bogowie

Ciesz się życiem... oddychaj tym co zsyła Ci niebo... kochaj ...uśmiechaj się... i nie pytaj...dlaczego..

Głośno i najgłośniej, ludzkie szczęście śmieje się, do kogo teraz iść, dobrze wie. … I ludzie swoją radość, jak najgłośniej śpiewać chcą, gdy mają już swój port i miłość swą.

▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂

Trzy Kwiaty Serca... Są trzy Kwiaty które rosną, tylko w głębi Ludzkich Serc. Z nimi Życie całe wiosną, bez nich w Sercu pusto jest. Jeden świeżą tchnie zielenią, w drugim błękit Nieba drży, a w tym trzecim się czerwienią, wszystkich róż płomienne skry. Pierwszy jasną przyszłość czyni, drugi spokój, ufność da, a ten trzeci opromienia, trud i znój każdego dnia. Pierwszy nazwę mą Nadzieja, drugi wiarą w jego imię, a ten trzeci jest miłością i on nigdy nie przeminie. Niezależnie od pory roku, niech te trzy Piękne Kwiaty, zawsze kwitną w Twoim Sercu..DZIĘKUJĘ ŻE -JESTEŚ! Życzę Ci miłości ... która buduje, umacnia, napełnia nadzieja ... która choć delikatna zawsze jest obecna .. •◆••

Gdy się wtulisz w poduszeczkę, Pomyśl o mnie choć troszeczkę. Ja podejdę na paluszkach, Na dobranoc dam całuska.

Bo widzisz w życiu jest tak, że nie da się powiedzieć wszystkiego, choć mówi się o wszystkim. Mówi się o miłości, ale nie da się powiedzieć jak się kocha. Mówi się o cierpieniu, choć bólu nikt nigdy nie wyraził. Mówi się o samotności, której nie zrozumiesz zanim nie doświadczysz. Bo widzisz w życiu jest tak, że mówi się inaczej niż jest...

Są dwie rzeczy, których mężczyzna ukryć nie potrafi - kiedy jest pijany i zakochany

Szczęście – tutaj nic nie da się zrobić za pieniądze. Szczęście ma do czynienia z sercem i z miłością – a te są za darmo

Mała chwilka, nic takiego, A radości wiele. Jedno słowo,jeden uśmiech, I już jest weselej. Gdy do tego dodać kwiatek Upojnie pachnący, To świat staje się piękniejszy, Milszy,kochający... Jedno z najlepszych uczuć na świecie ,to patrzenie na uśmiech na czyjejś twarzy i mieć świadomość,że pojawił się dzięki Tobie.

W zwierciadle pragnień zobacz Swe serce Kryształem myśli wyściel w nim miejsce Diamentem wiary kreśl życia drogę Marzenia w cel zmienić pomoże Odwagę obudź niech w duszy żyje Do serca wprowadź zwycięstwem niech bije Bo życie warte jest by o nim śnić Ty jesteś siłą co splata marzeń nić.

 

 

 

Kategoria: Wiersze | Dodał: fiolka
Wyświetleń: 461 | Pobrań: 0 | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Imię *:
Email *:
Kod *:
| Główna |
| Rejestracja |
| Wejdź |
Menu witryny
Formularz logowania
Kategorie sekcji
Życie [174]
Miłość [129]
Tęsknota [32]
Wiersze [43]
Anioły [14]
Wiosna [9]
Przyjaźń [46]
Kwiaty [9]
Dzień dobry [18]
Dobranoc [67]
Erotyk [10]
Las [1]
Lato [2]
Wyszukiwanie
Mini-czat
Przyjaciele witryny
 • Załóż darmową stronę
 • Internetowy pulpit
 • Darmowe gry online
 • Szkolenia wideo
 • Wszystkie znaczniki HTML
 • Zestawy przeglądarek
 • Statystyki

  Ogółem online: 2
  Gości: 2
  Użytkowników: 0
  Copyright MyCorp
  © 2019